אפילו חיים אלעזרי לא יוכל להמנע מלהשתתף
הוספת תגובה לדף  איפה טעינו, מה עשינו רע
שם הכותב:  אבא של חיילים
נושא / כותרת  אפילו חיים אלעזרי לא יוכל להמנע מלהשתתף
תוכן ההודעה:  מחאה על תנאי אסירי חמאס:
ביום שלישי ה-14/6/2011 בשעה 08:00 שוב נגיע, לא בפעם הראשונה, אל בית כלא 'הדרים' על כביש 4 באיזור תל-מונד בשרון, במחאה על כך שאסירי החמאס עדיין זוכים לביקורים ולתנאים משובחים בזמן שגלעד שליט לא מקבל ביקור צלב אדום ואינו זוכה לביקור של רופא.
כשהתחלנו את הפעולות מול בתי הכלא ל"השוואת תנאים ולהתנייתם בתנאי-השבי של גלעד שליט" הצטרף אלינו חבר הכנסת דני דנון מה'ליכוד' שהעביר הצעת חוק בנושא ויגיע גם הפעם להפגנה. הצעת החוק עברה בכנסת בקריאה טרומית...ונגנזה בהוראת ראש-הממשלה !
בינתיים אסירי חמאס ממשיכים לעשות אצלנו תארים אקדמאיים, מקבלים ביקורים וזוכים לתנאי בית מלון מטעמי נוחות של שירות בתי הסוהר שלנו שקונה בכך 'שקט תעשייתי' מחשש למהומות בתוך בתי-הסוהר. זהו מצב הזוי! כמו מצבו של גלעד, שכבר 5 שנים מופקר באופן מחפיר ע"י ממשלות מדינת ישראל, שאינן עושות את מה שניתן לעשות כדי להשיב אותו הביתה חי ! דווקא הפגנת החולשה הזאת מחזקת את החמאס ! אנחנו נגיע כדי למחות על התנאים המופלגים להם זוכים אסירי החמאס; הארגון שמחזיק את גלעד ללא תנאי-מחיה בסיסיים.
בואו להציל את גלעד
פרטים:
מגן דהרי -054/3055033
נ.ב. האם בהפגנת יום ו' לפני ביתו של שר-האוצר, נגד המשך העברת הכספים מישראל לחמאס ברצועת-עזה, חיים אלעזרי השתתף ? או שבעצם הוא "נשבע" שאת גלעד שליט צריך להקריב, ובגסיסתו עד מוות בשבי יהיה ל'כפרת' בטחונם כביכול של כל פחדני מדינת-ישראל ?
העתקת קישור