הגנטיקה משפיעה רבות גם המסורת.
הוספת תגובה לדף  הרהורי סכסוך (א)
שם הכותב:  משה שיאון (פיינשטיין
מקום מגורים:  מבוא-חמה
נושא / כותרת  הגנטיקה משפיעה רבות גם המסורת.
תוכן ההודעה:  1. הפלסתינים כהכללה אינם ערבים/בדואים שבאו-מערב, אלו כהכללה תמכו בהקמת מדינת היהודים ורק ברוב טיפשות אנחנו מצליחים בעמלנו השקוד לחבור לפלסתינים, לאט אך בטוח.
נוודים בבסיסם הם כמים, דחף אותם הם יזרמו ויתמקמו במקום הנוח והטוב להם, יחסית ללא עשיית עניין גדול - מגורשים מחיל אל חיל גדול יותר. ערב-אל-היב החלק שניקרא כיום טובא ישב בעבר בסביבות עמיעד - כמה בעיות יש למישהו בשל העברת חלק זה של השבט ?, יש בעיות אחרות שלא כאן המקום לתאורן.
2. הפלסטינים כהכללה הם יהודים, ישראלים ותוספות - שהתנצרו ובהמשך חלקם הגדול התאסלם. גם אנחנו יהודים שנספחו לנו תוספות, תעדנה עיני הבהירות.
3. הפלסתינים יסכימו לוותר על נחלתם בדיוק כפי שאנחנו הסכמנו להיבנות מחדש באוגנדה ואו בארגנטינה ביוזמת יישוב היהודים ע"י הברון הירש ואו הפיתרון שכבר קרם עור וגידים בברית המועצות - בררר קרר.
3. לו אנו פלסתינים לא היינו מוותרים על גרגר אדמה, גם הם לא - הם מבחינתם יחכו 2000 שנות...
ואם צריך אף יותר. כולנו מבינים את שפת הכח, גם הפלסתינים, אז ניתן להגיע ל"מעין-שלום", השפה הערבית מספקת מינוחים רבים לנושא.
- כאוהב מיעוטים אני גם אוהב פלסתינים ומבין את הטרגדיה שלהם ושלנו - מאבק בין שני עמים צודקים.
4. יפו,חיפה,רמת יוחנן,כפר הנשיא וראש הניקרה אינם יותר ארץ-ישראל/פלסתין מחברון - ההבדל הוא ברמת ההגיון והתועלת. כעיקרון כל "הישגי" מלחמת 6 הימים
הולכים להתכנס אל גבולות 48 בערך - כי זה המירב והמיטב שניתן להשיג בעת הזו וחזון נביאים וביאת משיח הינם חזון למועד רחוק,אם בכלל.
* מציאותיות על בסיס עובדות כנראה לא תזיק להמשך קיומנו.
העתקת קישור