דודו, אני לא פחות "שמאלני" ממך, אבל....
הוספת תגובה לדף  הרהורי סכסוך (א)
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  דודו, אני לא פחות "שמאלני" ממך, אבל....
תוכן ההודעה:  דודו שכני היקר, יש חלומות ויש צורך להיות ריאלי.
המתנחלים השיגו דבר אחד, הם הפכו את הגדה המערבית למשהו בלתי אפשרי, אני לא יודע מתי נסעת לאחרונה בכבישים הרחבים והיהודיים למהדרין שחוצים את הגדה לאורכה ולרוחבה, מתי ראית לאחרונה שבכל נקודה שלא תציץ, ימינה, שמאלה, למעלה או למטה תראה גגות אדומים, דודו, אנחנו בבעיה רצינית, והרעיון שהפעם יפנו מאות אלפים מבתיהם? תשמע ידידי היקר, זה לא הגוש בעזה, ואפילו לא ימית והמושבים סביב לה, הפעם מדובר גם באוכלוסיה מסוג אחר.
להערכתי אם יסכימו הפלשתינאים (אם שכל בראשם) לקבל את המתנחלים כאזרחים שווי זכויות וחובות במדינתם, זה מוציא במיידי את כול האויר מכול מתנגדי הפינוי, אני לא מבין בדיוק דודו, מדוע טובא זה בסדר ואפרת שתשב בפלשתין זה לא בסדר? זה לא יהיה קל, יתכן ורבים ינטשו את בתיהם במצב שכזה, אבל השכונות הירושלמיות הענקיות, ממעלה אדומים מערבה, זה משהו ענק להזיז, לכן זה לא בוסניה, והזמנים אחרים.
אני מניח ששנינו די הוזים בסך הכול, אני לא רואה פרטנרים מהצד השני, גם אם ישלחו לכאן את כוחות נאטו, לא נראה לי שהפלשתינאים יכנסו למשחק, אני רואה שחורות ידידי, צר לי אבל אנחנו צועדים למצב בלתי אפשרי, ומה בדיוק יקרה, GOD ONLY KNOW, ומכיוון שאינני מאמין בו וכדור הבדולח שלי התנפץ, אז אני בבעייה.
העתקת קישור