הסכסוך שלא יסתיים לעולם... לעזרא
הוספת תגובה לדף  הרהורי סכסוך (א)
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  הסכסוך שלא יסתיים לעולם... לעזרא
תוכן ההודעה:  עזרא, כול מי שסייר בימי המילואים העליזים בשטחים שנכבשו-שוחררו (תלוי בהשקפת המדבר) ב 1967 מידי הירדנים (שהשתלטו עליהם ב 1948), הבין שהמצב שנוצר בשטח הינו בלתי הפיך בעליל.
המתנחלים ניצחו, אין דרך שניתן לפרק את החבילה, כנס לגוגול מפות ותראה את המצב, כול הדיבורים על גושי ההתישבות וחילופי שטחים, זה בבל"ת מוחלט, הדרך היחידה לשלום, היא שהפלשתינאים יסכימו למדינה בגדה המערבית ובעזה, מדינה שההתנחלויות תהיינה חלק ממנה, כמו שמדינת ישראל מכילה בקרבה את האזרחים הערבים, תכיל המדינה הפלשתינאית את אזרחיה היהודיים, מבחינת המתנחלים זה יהיה סאבאבה, שני דרכונים, אחלה.
אבל, זה לא יקרה, כי גם בצד השני יושבים פספסנים סידרתיים, אם הם היו באים עם הצעה כזו, היה יוצא כול האוויר מהקשקשנים בצד שלנו, וזה היה יכול לקרות מחר. את בעיית הקשר בין עזה לגדה ניתן לפתור בכביש עילי כמקובל בעולם, ר בבנקוק יש כבישים עיליים ארוכים בהרבה מהנדרש כאן.
מכול מקום, כול זה קישקוש שיסתיים או בהכחדתנו כרצונו של האירני/חמאסי/חיזבאללה/סורי ועוד, או שנהפך למדינה דו לאומית עם רוב ערבי ב 2025, זה לא רחוק כמו שנדמה, ושנינו עוד נהלך על האדמה הזו בעוד 14 שנים (שרק נהיה בריאים), עד אז נחיה כאן בדם יזע והרבה דמעות, המון מהשניים (דם ודמעות), עם כול הרצון הטוב של השמאל הישראלי, הימין הצליח ב 40 שנות כיבוש להפוך את המצב לבלתי הפיך, ולכן הכול ברברת אחת גדולה שלא תוביל לא אותנו ולא אותם לשום מקום.
העתקת קישור