מכיוון ש"במקום" הונח בתאי, אני מגיב לאמרי רון
הוספת תגובה לדף  'במקום' - עיתון לאנשים שאוהבים קיבוץ - גיליון 26
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  מכיוון ש"במקום" הונח בתאי, אני מגיב לאמרי רון
תוכן ההודעה:  אמרי, רואה לטווח של השער במשמר העמק ולא מעבר לו.
לא די היה לו ולמט"ש, שרזי יהל ידידי, איש הקיבוץ השיתופי שדה בוקר, מתמנה לרכז את נושא קרקעות הקיבוצים מול ועדת רוטקפף. רזי, בחור כארז, מעשה ידיו לא די טובים לאמרי ואלישע.
זוכרים את תקנות האגודה השיתופית? אלה שאולמרט חתם עליהן, תקנות עקומות כמו התקנון הקיבוצי הישן, וזה הסמוי, בכולם תמצאו את טביעות היד והרגל של הזר"ש אז המט"ש היום.
מה זה משנה למט"ש שהם מייצגים היום מיעוט קטן בתנועה ושהבעיות של של הקיבוצים המתחדשים אחרות לחלוטין ממה שהוא מייצג, אבל אם ניתן לתקוע מקלות בגלגלי הקיבוצים המתחדשים, אז למה לא? הוא אמרי, קובע נחרצות שהקיבוצים לא הולכים לשיוך מול המנהל, למה? כי זה מתאים לקונספציה שלו, משהו הדומה לקונספציה שכמעט קברה אותנו ביום הכיפורים.
לידיעתך אמרי, בפריפריה נושא השיוך זז, אנחנו באזורי עדיפות לאומית, כך שתשלום דמי ההיוון לא יפיל אותנו, ייתכן וקיבוצים באזורי הביקוש לא ישייכן, באמת לא מעניין אותי, אני גר בגליל העליון, וקיבוץ קדרים לידנו כבר שייך, והחברים מחייכים, וגם אנחנו נשייך, על אפך וחמתך אמרי... תמשיך להוביל את המט"ש ואת קיבוצך במסע אל העבר, זה בטוח עושה לך טוב, אנחנו מקווים שהמלצות התנועה יתקבלו, ואלה של המט"ש ימצאו את דרכן לפח האשפה של ההיסטוריה.
העתקת קישור