עזרא, כמה מנדטים יש בשמאל הסוציאליסטי הזה...
הוספת תגובה לדף  עורו הסוציאליסטים
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  עזרא, כמה מנדטים יש בשמאל הסוציאליסטי הזה...
תוכן ההודעה:  עזרא אתה כותב:"על הקיבוצים השיתופיים להביא את ערכיהם לידי ביטוי פוליטי בשמאל, יחד עם בני ברית ושותפיהם לדרך: עם בעלי החולצות הכחולות - עם שרוך אדום, שרוך לבן וכפתור - עם הקבוצות השיתופיות שבערים, עם חברי ארגון כוח לעובדים ועם שלל הארגונים הפועלים בארץ למען צדק חברתי, ולהפוך לכוח פוליטי משמעותי, שיקים ויחיה את הסוציאל דמוקרטיה הישראלית, מול השיטפון הניאו-ליברלי העכור. אבירמה גולן מנסחת קריאת כיוון"
ואני שואל עצמי, איזה צבא זה? כמה גייסות יש לכפתור ופרח הזה, כמה חברי כנסת מייצגים באמת את הקו הזה, פרץ, יחימוביץ', אורון, הורוביץ' יש עוד מישהו?
גם הם, מסופקני אם יבחרו מחדש, מה זה אל מול הגל החרדי, לך תחפש את הסיבה לעוני בארץ הזאת, לחוסר השוויון, לך תספור את המיליארדים לפאראזיטים האלה, ותגלה עשרות מיליארדים שזורמים באופן ישיר ועקיף מהכיס שלנו משלמי המיסים, לאוכלוסיה הזו, שאלת את עצמך פעם, איך זה שהמגזר הזה צריך 40 אלף דירות מדי שנה, גם במיליון שקל ליחידה מדובר בסכום מטורף של מיליארדי שקלים ש"ח, עכשיו תספר לי כיצד בדיוק מצליחה משפחה של 8-10 ילדים לחתן ולתת בית לילדיה כאשר האב הוא אברך והאם עובדת בחצי משרה.
לך חפש את האגורה מתחת לפנס, מדינת ישראל היתה יכולה להיות מדינת רווחה מדהימה, אם הכסף הזה היה הולך לאוכלוסיה החלשה באמת, לחלכאים ולנדכאים, ולא לאלה הממיתים עצמם באוהלה של תורה, על חשבוננו.
לכן עזרא, עזוב את השטויות, עד שמשלם המיסים הנדכא, לא ייצא לכיכרות לאחר שהממשלות נתמכות החרדים יחסלו כול אפשרות למעמד הבינוני לחיות בארץ הזו, אז אולי ייקרה מה שחייב לקרות, וזה לא יקרה מכמה מאות לובשי חולצות כחולות, ולא מכמה קיבוצים שיתופיים שהולכים ונעלמים, ראה דוגמה, מה שקורה למשפחת שליט, מי זוכר את האביר בשחור, החבר שלך מאגף המשימות, שהוביל את המסע, עם אלפי משתתפים, הכול נגוז, והכול נגוז, כי ההמונים נשארים בבית, כדאי לך לחקור, לא את אבירמה גולן, אלא את הסיבות לשלטון הימין הניאו ליברלי בארץ מ 1977.
העתקת קישור