כמה תמיהות לחבר משונה....
הוספת תגובה לדף  שקר חוסר הברירה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  כמה תמיהות לחבר משונה....
תוכן ההודעה:  נו,סו"ס יוצא המרצע מהשק, חבר משונה, אתה כמובן חבר בקיבוץ מתחדש, שמתנהג, איך לומר, כגנבים בלילה, אז תשמע חבר משונה, בוא אלינו, אתה מוזמן באמת ובכנות, תראה שאין דבר כזה, הסיפור שלך פשוט לא קיים, אין איש אחד, או בן משק אחד, שחושב שניתן לקבל קרקע בחינם, גם אנחנו נשלם, אז נכון שאנחנו קרובים לגבול הצפון, ואזור פיתוח א' ובפריפריה, ולחברה באזורי הביקוש יש בעייה, אבל מהיכן הסיפור הזה שלך?
עכשיו סיימנו תהליך של שיוך פנימי, כול חבר וחברה שילמו דמי איזון, דמי האיזון מועברים בין החברים לפי גודל הדירה, זה לא יכול לפצות על ההבדלים, אבל זה בכול זאת משהו.
לגבי השיוך החיצוני, מרגע שבוצע השיוך הפנימי, הקיבוץ חתום על מסמך הנושא חתימתם של החברים ושני בעלי זכות חתימה של האגודהפלוס חתימת נוטריון, המסמך מאשר שהקיבוץ מעביר בזאת את הנכס (הדירה) ואת החלקה שעליו הבניין עומד (לאחר פרסלציה שכבר בוצעה) לידי החבר, כרגע נמצאת התב"ע של קיבוצנו בשלב האחרון של האישור בוועדה המחוזית לאחר מסע ארוך, בתב"ע מתואר הקו הכחול ושאר האזורים המיועדים להרחבה הקהילתית, לבנייה ולעסקים.
מרגע שהתב"ע תאושר, יוכל הקיבוץ להפקיד מכתב למנהל (כתב ויתור) בידי החבר, ואז ייגש החבר למינהל ישלם את דמי ההיוון בהתאם להחלטה 751 (בפריפריה זה סכום די מצחיק), והבתים יהיו שלנו כדת וכדין, האם אצלכם זה לא כך? האם יש דרך אחרת מהדרך אותה תיארתי? דרך חוקית שתעביר את הבתים לרשותכם? נדמה לי שאין, וכול האמירות על קרקע חינם, נו באמת? מי יבנה בית במליון שקל על קרקע שלא שלו? שעשויה מחר להילקח ממנו, תבדוק שוב את המיידע שלך...
העתקת קישור