לקחו למשונה את הצעצוע ששמו קיבוץ ומאז...
הוספת תגובה לדף  שקר חוסר הברירה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  לקחו למשונה את הצעצוע ששמו קיבוץ ומאז...
תוכן ההודעה:  חבר משונה, עוד אחד מהפחדנים ללא שם כאן, אבל אותו ניתן להבין, איש אומלל, אכול שנאה לחבריו בקיבוץ, ולכל האחרים, שגזלו לו את חיית המחמד, את הצעצוע בו אהב כול כך להשתעשע, גנבו לו את הקיבוץ השיתופי, בו המשונה חי ללא דאגות, ובידיעה שמה שלא יקרה, לו למשונה, מובטח העתיד, עד שיבה, ואפילו מקומו בבית הקברות מובטח.
ככה באמצע החיים, "גנבו" למשונה את חייו השלווים והמובטחים, והוא המשונה יוצא למסע צלב, כמו האבירים, ודון קישוט, עם שריון ומסכת פנים, שאיש לא יזהה אותו ויגלה שהוא המשונה, עבד במפעל למיחזור סיפולוקסים של הקיבוץ, והוא המשונה היה אחראי לאיסופם של אלה מכול מקום, אבל לאחר שסגרו לו את המפעל שכבר הפסיד 20 שנה, ואחרי ששינו לו את הקיבוץ, מסע הצלב שלו, מופנה לפגוע בכולנו, ללא הבדל דת גזע ומין, למה? כי לדון קיחוטה המודרני , לקחו את הצעצוע שלו...
איזה מזל שהאביר הזה, מלא עד קצה הסיפולוקס בשנאה עזה לחבריו מאתמול, לתנועה בכללה, שהוא המשונה, חוגג עם כול משנאינו היוצאים מגדרם להחריבנו, אין ספק שהבחירה בשמו "משונה" כה מתאימה לאיש המוזר הזה, בוודאי קשה לקום כול בוקר שהדבר היחידי שמריץ אותך למקלדת זו שנאה טהורה, עכשיו אחרי כיפורים, חשבתי יוטב לך מעט, אבל כנראה שזו ממש מחלה ממארת.
אגב, אין לנו רפת...
העתקת קישור