חבר ותיק, למה להשמיץ? ועוד מעבר לשיחים...
הוספת תגובה לדף  כאן ועכשיו מול חשיבה לדורות
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  חבר ותיק, למה להשמיץ? ועוד מעבר לשיחים...
תוכן ההודעה:  חבר ותיק, ראשית אם בקיבוצך הכול טוב ונפלא כול כך, מדוע אתה מפחד לפרסם את שמך, שם קיבוצך? אולי יתגלה שאתה מישהו שאיננו בכלל הוא?
בעמיעד יש חבורה מצויינת של אנשים שהקימה את מפעל המסננים הטוב בעולם והיום עם המיזוג עם ארקל אחד הגדולים מסוגו בעולם.
בעמיעד יש גם חקלאות מצויינת, ענף תיירות מכובד, ובכלל נדמה לי שעמיעד נותנת היום לחבריה הרבה יותר ממה שעמיעד יכולה היתה לתת בעבר, וזה כמובן בזכות תשתיות חזקות שנבנו לעמיעד ולא על ידי בטלנים וגוררי רגלים.
עמיעד התמוטטה עקב ניהול גרוע ולא עקב היעדר תשתיות ואמצעי יצור.
אתה כותב (וזה חמור כאשר אתה משקר ומסתיר את פרצופך):" האלימות הכי קשה בדבריך היא האלימות כלפי חבריך לקיבוץ. אתה מתאר אותם כמושחתים, לא יוצלחים, בטלנים ונצלנים, בכל השנים הארוכות של חייהם המשותפים", מוזר, אתה מוכן להראות לי היכן האלימות שלי כלפי חברי? ומדוע זה לא נפגעת הפופולריות שלי ברחובי הקיבוצי? אז תשמע חבר ותיק (תהיה מי שאתה רוצה), החברה שלנו היא חברה של חברי קיבוץ שאיכות החיים שלהם היום הרבה יותר טובה ממה שהיה לנו בקיבוץ שיתופי ממוטט, אז אם אתה חושב שאצלכם אין "מעמדות" ואין משפחות עם "מקורות חיצוניים" ודירות שעברו בירושה, שיבוסם לך, החיים בשקר הזה לאורך שנים מוכר לי, וכמה נוח לכנות את אחר "מעמדי" מתוך קיבוצך שמצבו כנראה טוב, אבל אתה יודע, לא לעולם חוסן, אני מקווה שאתם חושבים על העתיד, ובשכל.
העתקת קישור