נכון קיפי אין ל"קיבוץ" שום יחוד אידיאולוגי...
הוספת תגובה לדף  תנועה בתוך תנועה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  נכון קיפי אין ל"קיבוץ" שום יחוד אידיאולוגי...
תוכן ההודעה:  היי קיפי
אתה צודק, אין ל"קיבוץ" שום יחוד אידיאולוגי, ה"קיבוץ" הוא גוף קפיטליסטי לחלוטין שמתנהל ככזה אם הוא חפץ חיים, על מפעליו וענפיו, על עובדיו השכירים ועל אלפי התאילנדים במטעיו והפיליפיניות בבתי חבריו המתבגרים, לא קיפי, המקרו של קיבוצך איננו שונה מהמקרו של כול ישוב אחר שהוא במקרה בעל עסק, אתה מדבר על המיקרו, יחסי עובד מעביד ושאר ירקות, זה בשוליים, ברגע שקיבוצך יישכח לרגע את כללי הכלכלה הקפיטליסטית, תאמין לי שלא יעזור לך דבר.
אתה לא עונה כי אין לך תשובה, ממש כמו לחבריך חיקי ופלג מור, מה תעשה עם מאות חברי "רוח הקיבוץ" בקיבוצים המתחדשים, חוץ מערבי הווי על הדשא המרכזי? תוכלו אולי להרים איזו הצגה ב"רוח הקיבוץ" יהיה נחמד אני בא עם כיסא מתקפל.
לגבי פעילותי ארוכת השנים במד"א למשל בחודש שעבר עשיתי תורנויות וכוננויות במד"א כולל יציאה לתאונות ואירועים סה"כ 130 שעות רובן בכוננות עם האמבולנס ליד חדרי, עכשיו תספר לי קיפי ידידי, כמה שעות עשית למען הקהילה החודש, בחודש שעבר, למה לא בעצם קיפי, אתה הרי חי ברווחה, עתידך מובטח, אין לך דאגות, אז למה לא, תעשה ותלך לספר לחברה, למה לא?
מילה אחת לראובן גוטמן, אל תקרא מילה ממה שאני כותב, תתחבא, טמון את ראשך בחול, תתחרד, תלבש שחורים, תעשה מה שתרצה, לא יעזור לך, השינוי בוא יבוא...
העתקת קישור