הגיע הזמן שאקפוץ לי למאגר המט"ש...
הוספת תגובה לדף  תנועה בתוך תנועה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  הגיע הזמן שאקפוץ לי למאגר המט"ש...
תוכן ההודעה:  כידוע לרבים ממכם רוב המט"שים בארץ מסוננים על ידי המסננים של חברתנו (עמיעד - ארקל - פילטומט), ולכן ומכיוון שאני עוסק בסינון הג'יפה היוצאת לעתים ממתקני המט"ש אני רואה עצמי ממומחה למט"ש לטיפול שיניוני ושלישוני, אני חושב שהבחירה בשם הראשון זר"ש (בנו התלוי של המן) ולאחר מכן בשני, מט"ש (מתקן לטיהור שפכים), היא מדהימה ומצביעה על הניתוק הטוטאלי של הארגון הזה ממציאות חיינו.
כותבים כאן שלושה נציגים נכבדים של משפחת שפירא, אחד מהם לפחות , גדעון כותב בצורה מפוכחת על הקיבוץ של פעם ועל כשליו הרבים מספור, שני האחרים אב ובנו, נלחמים מלחמת מאסף על תרבות שהולכת וכלה מהעולם, בצר לו לבן של האב, הוא מנסה לעצור את השטפון של הלהג באתרי האינטרנט, מזכיר מעט את הילד ההולנדי שמנסה לעצור את השטפון באצבעו, צר לי עליך נטע, אבל יש תיקווה, אתה עוד צעיר לפחות בעשרים וכמה שנים מאביך, כך שיש סיכוי שעוד תתפכח, אני לא מאבד תיקווה.
אבא שלך לעומת זאת, לא כותב בפורום ולא מגיב, אבל אומר:"נוהג להשתתף בחילופי הדברים במדור התגובות ולא אחרוג מהרגלי גם הפעם. אך לאחר כל ההתכתשות הזו, האם מישהו רוצה להתייחס לנושא הדיון ולשתף אותנו במחשבותיו על פילוג התנועה?".... מצד אחד, איננו רוצה ללכלך ידיו בלהג שלנו, אבל מצד שני:" חברה, דחילק, מה אתם חושבים" אז אלישע אם דעתי מעניינת אותך, אז כן, קח את חבריך ותעשו את מעשה, לצערי נדמה לי משום מה שאפילו בקיבוצים שלכם לא יימצא הרוב למהלך, ובשאר הקיבוצים וודאי ווודאי, את המהלך הזה הייתם צריכים לעשות לפני 15-20 שנה, עכשיו? אתה תהיה כמו המפקד שצועק אחרי ומגלה שהוא מסתער לבדו.
נקודה אחרונה, נושא ה"מעמדיים" כאשר אני קורא את עזרא דלומי, ה"שיתופניק האולטימטיבי" שכתביו גודשים את העתון "מקום" אני מתפוצץ מצחוק, עבודתי לוקחת אותי מעת לעת, לקיבוצו ה"שיתופי"., "מתחדש"? "מעמדי"? של עזרא, ראש הנקרה, ואני ביקשתי מחברי שיראו לי את ביתו של עזרא, הבית שבו הוא אמור להתגורר, אגב אחד מהתנאים לחברות בקיבוץ על פי התקנון , זה לגור בו, ובכדי לגור צריך "מדור" מדור זה משמעותו בית, האם לחבר השיתופי והלא מעמדי לחלוטין , עזרא יש "מדור" בקיבוצו? האם הוא יכול בכלל להיקרא קיבוצניק? האם מי שאיננו מתגורר בקיבוץ, משתתף בחווית חייו של הקיבוץ, יכול לקרוא לחברים שכן גרים וכן חיים בקיבוץ, בכול מיני שמות, ויותר מכן לשלוף את סכיניו המחודדות במדור הסטירי, שלפחות אחת מאוהבת בו, ולחשוב שעל ידי פגיעה בכותבים, כמוני וכמו אבני, הוא יצליח לגרש אותנו מכאן ממש כמו שנטע רוצה.
צר לי עליכם באמת, אני מוכן לעזור לכם ולהתקין איזה פילטר ביציאה מהמט"ש שלכם, אולי זה יעזור, לך תדע...
עוזי
העתקת קישור