מה קרה נטע...
הוספת תגובה לדף  תנועה בתוך תנועה
שם הכותב:  ארנון אבני
נושא / כותרת  מה קרה נטע...
תוכן ההודעה:  מה קרה נטע, נעלבת קצת? אמרו משהו על אבא?
כדאי שתדע אלה החיים. כל ילד מגיע לרגע הזה שבו הוא מגלה שאבא הנהדר שלו מסתבך ומלכלך מחוץ לבית ופתאום זה חוזר, וגם נכנס הביתה ואז, כמובן, איך אפשר לדבר ככה על אבא שלי..?
כתבתי פה מספר פעמים עוד לפני המאמר הדגול של אביך שאינני מוכן לקבל את התואר הזה "מעמדיים" שבעיני הוא תואר גנאי מביש. ביקשתי לחדול מכך והסברתי את עצמי די בברור.
יתכן שאלישע ממרום האולימפוס שלו לא צריך לשעות למה שכותבים קריקטוריסטים. זכותו. וגם זכותך כמי שנח על מורדות האולימפוס.
אם זה כך, למה אתם נפגעים כל כך כאשר מי שאינו שווה התייחסות כותב משהו? כולה קריקטוריסט.
אז מה, נעלבת, גילית שלביטויים מעליבים יש תגובה מעליבה? מרגיז אותך שאני מנסה להכתיב כללים, בדיוק כאשר נכנס סוף סוף מישהו בשיעור קומתך לרשת ומנסה לעשות סדר? פתאום לכל מיני אנשים שמעולם לא ראו את האולימפוס שלך אפילו עם משקפת - יש מה להגיד?
ובאשר להצלחותיי שלי מול הצלחותיו של אביך.
זה בדיוק גודל ההימור שעושה אדם כמוהו. יצא לי לאורך השנים להתווכח עם מאמריו בעיתונות המודפסת ובאתר הזה. כתבתי לו שם שיום יבוא שיתברר שמה שראה בברור קריקטוריסט – טחו עיני המנהיג הדגול מראות.
אם אני עובר על מה שכתבתי החל מסדרת המאמרים "געגועי לעתיד" שאלישע כתב, צדקתי בהכל: מהתחזית ועד ניתוח התהליכים. ואלישע טעה בכל תחזיותיו וכמובן לא עמד בשום הבטחה שהתפרסמה בדו"חות של הזרם/מט"ש. לא בגלל שאני גאון – בגלל העיוורון.
ובאשר אליך. תירגע. ביקשת שלא נתייחס אליך כבן של... אבל אתה לא מסוגל לראות את עצמך אחרת מבן של אלוהים. זה שיכול לקרא לכולם בשמות ואוי ואבוי אם יקראו לו בשם שהוא לא אוהב. כתבתי בסך הכל את הפירוש הרווח למושג מט"ש. לא המצאתי כלום. כלומר יש לי אותה הגנה קטנונית שאתם רוצים להשתמש בה כדי לקרא לנו מעמדיים – כי בענייכם זה נכון. אז על מה אתה קופץ, על זה שקריקטוריסט עשה מה שמותר רק לכם? תירגע, תשתה קצת מים. מוטב לא מהמט"ש.
העתקת קישור