צנזורה, אנרכיה, בולשויזם וטוקבקיזם, לעזרא ונטע
הוספת תגובה לדף  תאונות באוטוסטרדת המידע
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  צנזורה, אנרכיה, בולשויזם וטוקבקיזם, לעזרא ונטע
תוכן ההודעה:  נטע וכך נראה לי גם עזרא, קובעים שאם אני כותב בשמי על מאמר כלשהו שהוא "שטחי" או "ריק מתוכן" זו נבזות לשמה, ופגיעה שערוריתית ביקיר "שווים".
אני מזכיר לעזרא וגם לנטע, שברגע שאני כותב בשמי, וכול העולם ובן דודו מכיר אותי, אזי אני לוקח אחריות מלאה על שאני כותב.
נתקלתי לאורך שנות המדור במעט מאוד ניבולי פה שהיה צורך למחוק אותם.
אני מזכיר לעזרא, לאירית ולנטע, שניתן בקלות לאפשר כניסה רק לכותבים מזוהים ככותבים שיתופיים באמצעות סיסמה ושם משתמש, תוכלו לנטרל את כול הטוקבקיסטים כמוני, חבר מרכזי, אבני ועוד שמעצבנים את קבוצת השיתופניקים, שמשום מה רובם הגדול מתגוררים ב"קיבוצים לשעבר", עזרא, אבישי, וולוולה, יואל מרשק, רונן ועוד הרבה, אולי באמת תתקבל הצעתו של נטע ועוד, יש לנתק את "שווים" מאתר הקיבוצים שמייצג מטבע בריאתו את הרוב הגדול של קיבוצים לא שיתופיים.
מעניין יהיה לראות מה יהיה קצב הכניסות לאתר שווים מרגע שיופרד, שווה ניסוי, לא?
מעניין גם יהיה לראות בכמה קיבוצים שיתופיים יעבור באסיפה ברוב מיוחס, ההחלטה להצטרף לזר"ש כאשר יהיה ארגון נפרד, ובכך אולי לקיבוצי ההטלות בעיקר, להיפרד לעולם מהחובות שחייבים להם...
אני מחכה בעניין להתפתחויות
אגב, עזרא, היכן כאן ומי הם הביריונים? האם "מפקד מצעד שליט" הוא אנרכיסט או בריון בכך שלקח על דעת עצמו ועל חשבון התק"צ את הפיקוד על המצעד? אין לי דבר נגד המצעד ההפך הוא, אבל גם להפעיל את אגף המשימות בצורה שבה יואל מפעיל את האגף זו אנרכיה אם לא לומר בריונות ואקדוחנות לשיטתך.
העתקת קישור