שאפו לאב"ד וכמה מילים לאיציק
הוספת תגובה לדף  מיהו פרזיט?
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  שאפו לאב"ד וכמה מילים לאיציק
תוכן ההודעה:  לאב"ד - בחיי תענוג לקרוא, מסכים לכול מילה, אבל מדוע על אלישע לעבוד קשה מול השיתופניקים המורדים במלכות אם אפשר להכות במשתנים? זוכר את הפסוק "הכה ביהודי" נדמה לפעמים שארדואן מצא את הנוסחה לפתרון בעיותיה של תורכיה, "הכה בישראלי" נקראת שיטתו, אתה חושב שזה יפתור לו בעייה אחת בתורכיה? כמובן שלא, אבל זה עובר טוב בתקשורת התורכית, אז צר לי להשוות את אלישע שהוא באמת איש יקר לארדואן, אבל השיטות דומות, במקום לשבת ולחבר תקנון חדש, עבודה שכבר עשינו את רובה זמי ואנוכי, הוא ממשיך לחבוט במשתנים ומתפלל שהכוחות שלוחצים בקיבוצו לשינוי יעלמו עם בואו של חום הקיץ.
ולאיציק ידידי
איציק, פעם משווק, תמיד משווק, אבל זה ממש לא שייך לשיווק, את הקפיטליזם החזירי בישראל ובעולם אנח לא אוהב יותר ממך, אין ספק שמה שקורה עם חברות הסלולור, וקברניטי החברות הפיננסיות, מראה שלמדינה כמדינה, יש עוד הרבה מה לתרום בתחום הרגולצייה.
להשוות את המשכורות בקיבוצים, וגם הגבוהות שבהן, למשכורות של החברה הנ"ל, זה ממש מגוחך, אני מכיר את המשכורות, ותאמין לי שכול שנאמר זה בקושי בוקי סריקי.
הקיבוץ המתחדש איננו גן עדן, מסיבה פשוטה, הוא ממוקם כאן בגליל, או בנגב, או בכול מקום אחר בארצנו המיוזעת, תאמין לי שאני בעד ניו זילנד, ירוק, גשום מלא כבשים ובלי אויבים ומילואים, אבל כול עוד אנחנו פה, אזי באופן יחסי, הקיבוץ המתחדש הוא, איך נאמר, הרע במיעוטו, דבר שהיה קשה לי לומר על הקיבוץ השיתופי.
אבל איציק, מה אתה מקטר על קיבוצך, תפוס אחריות ופיקוד, 30 חתימות ויש לך אסיפה, יש לך כלי דמוקרטי ממדרגה ראשונה, השתמש בו
העתקת קישור