אלישע, שוב אתה חוזר על אותה השגיאה....עד מתי
הוספת תגובה לדף  מיהו פרזיט?
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  אלישע, שוב אתה חוזר על אותה השגיאה....עד מתי
תוכן ההודעה:  אלישע, שוב, במקום לעסוק בפגמים בחברה הקיבוצית השיתופית ובדרכים לשפצר את הבעיות שמתגלות, אתה מסתער שוב על הקיבוץ המתחדש שנוא נפשך, ומשתמש בדמגוגיה זולה כמו זו:"להסתפק בחיים צנועים" יעבוד פחות. פשוט ומהמם!! עכשיו הבנו כי שני מיליון עניים בישראל, כולל 750 אלף ילדים(!) הם לא הדפוקים של השיטה, הם פשוט בחרו לחיות "חיים יותר צנועים". שנינו יודעים שמתוך שני מיליון עניים בישראל (הכולל את 750 אלף הילדים הללו) מיליון פלוס הם חרדים שבחרו בעוני כדרך חיים ותרומתם הנה מתחת לפראזיטים הגרועים ביותר, נכון, יש עוד כמה מאות אלפים שעובדים ואינם מצליחים לסגור את הפער בין השתכרותם לבין ההוצאות שלהם, לא כאן המקום להכנס לדיון האם ניתן לגשר על הפערים ואיך, למשל קיצוץ בעישון שחוסך 600 ש"ח לחודש למי שאין לו אוכל, אבל אתה מסתער שוב על הבכירים במתחדש, שהם גם חברי קיבוץ וגם לא מספקים את הסחורה לדעתך.
תשמע אלישע, אצלנו למשל אין חברי קיבוץ עמיעד בתפקידים בכירים, בוחרים את הבכירים לפי כישורים וביצועים, מדוע אתה חושב שאם חבר מתמודד על תפקיד במפעל או באגש"ח לא ימדד באותם פרמטרים?
אבל עזוב נחזור להתחלה, שוב אתה עוסק בעיתונך "שווים" בפיזור סיפורי פוגי על הקיבוץ המתחדש, אולי תעסוק פחות בנו ויותר בענייני קיבוצי המט"ש
העתקת קישור