אדם - אני מסכים עמך לחלוטין
הוספת תגובה לדף  קורבנות הצדקה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  אדם - אני מסכים עמך לחלוטין
תוכן ההודעה:  אדם
אין ספק שהשטחים הכבושים ינקו את לשדה של מדינת ישראל, ועדיין יונקים מיליארדים כול שנה, לא רק זה אלא גם כאשר נפרדנו כביכול מעזה זו יונקת את תקציב הבטחון מחד (כיפת ברזל למשל) ומחסלת אותנו פוליטית בכול העולם.
הכיבוש הוא רעה חולה, האוכלוסיות שאינן תורמות דבר לקופת המדינה אלא רק יונקות את לשדה, וכמובן תקציב בטחון ענקי ששישים אחוז (זה בדוק רבותי) הולך למשכורות ולתשלום פנסיה תקציבית, בגדול השיטה דפוקה, וכול ניסיון לבוא ולטעון שהבעיה הנה בהפרטה היא מגוחכת, מדינת ישראל בנוייה על בסיס רעוע ועל חוסר אמון בין מרכיבים מרכזיים באוכלוסיתה, החילונים, הדתיים (ויש הבדל מובהק בין הדתיים המתגוררים בתוך הקו הירוק לאלה החיים בשטחים, ראו העלויות של הניתוק מעזה הנקרא "גירוש" על ידם ועל השלומיאליות המדהימה של ההתנהלות מולה, מדובר "רק" ב 5000 איש ואישה, תחשבו מה יקרה בנסיון להתנתק או "להתגרש" מהגדה).
החרדים והאוכלוסייה הערבית בתוך הקו הירוק (שגם היא איננה הומוגנית ומורכבת מתתי זרמים רבים) יוצרים יחדיו מארג בלתי אפשרי שיביא לעניות דעתי (שרבים יחלקו עליה) לקריסתה במידה ולא תתכנס לקו הירוק ותנסה להיות הומוגנית מעט יותר.
לא ניתן לקיים בתנאים האלה ובהוצאות העתק על אלמנטים לא כלכלים בעליל מדינת רווחה עם רמה של אחריות ציבורית כלפי החלש והנדכא, ובתוך כול זה פורחים האוליגרכים המקומיים ששולטים בכלכלה הישראלית ללא הגבלה.
העתקת קישור