פילוג הזר"ש מהזרם המתחדש - למנצ'ר דבורי
הוספת תגובה לדף  לצאת לעצמאות
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  פילוג הזר"ש מהזרם המתחדש - למנצ'ר דבורי
תוכן ההודעה:  מנצ'ר ידידי
אני מאוד בעד הפילוג שאתה מציע, אני חושב שאם לא תזדרדו ניתן יהיה לעשות את הכנס בחדר הישיבות אצלנו במפעל, אבל ברצוני להזכיר לך מספר דברים.
אני יודע שקשה לך שלא לעסוק בנו חברי הקיבוצים המתחדשים, שרובם המכריע כך מסתבר נהנים עד מאוד מהמצב החדש וממש לא מוכנים לחזור לאחור, אתה מציין סעיף 6 של "הצעדים הנדרשים" שעליכם:"ניהול מאבק מתמיד לשמירה ולהרחבת רשת הביטחון בקיבוצים הדיפרנציאליים", טעות ידידי, אתם תעסקו בקיבוצים שלכם, וזה כשלעצמו תהיה משימה לא פשוטה, כי הדור כמו שאומרים הולך ופחות.
לגבי העברת 2/3 מהמיסים לטובת השיתופיים, אני חושב שעליכם יהיה להקים מערכת מיסוי משלכם, אל תשכח שכמעט כול קיבוצי ההטלות הם שיתופיים, והם כידוע מסרבים לשלם מיסים (לא רק הם גם אנחנו משלמים 20% בלבד).
עוד דבר אחד מנצ'ר ידידי, אין מילה אחת בכול החיבור שלך שאני בסך הכול בעדו, מה בדבר החבר הבודד וזכותו להורשה ולתמיכה בילדיו? מה בדבר שינוי התקנון שיתאים ל 2010?
אבל הכיוון ברור ואני בעדו, אגב, מה דעתך להעביר את משרדי הזר"ש לקיבוץ שיתופי כלשהו במקום לשבת בתל אביב? ניתן אגב להתקדם למאה ה 21, יש שיחות ועידה בוידיאו, הצורך של פעילים להתרוצץ פיזית בין הקיבוצים עם כול העלויות,ניתן ומותר להתחבר לחברים במדיה אלקטרונית, אבל נראה לי שאתה עמוק עמוק בדרך הישנה.
העתקת קישור