חבר פשוט - אם גדעון לא הצליח - איש לא יצליח
הוספת תגובה לדף  תשובה גלויה לקיפי
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  חבר פשוט - אם גדעון לא הצליח - איש לא יצליח
תוכן ההודעה:  חבר פשוט, הקרב עמך, עם דני וואלה, אמרי רון, אלישע שפירא ודומיכם הוא קרב אבוד, אתם נעולים בפרדיגמא שאבד עליה הכלח, חוסר היכולת שלך להיפתח למה שגדעון אומר, הוא עצוב וגם מסביר למה עוד מעט (רק כמה שנים) תישארו אתה ודעותיך בודדים בשטח.
תשאל את חברי קיבוצי, מה מידת החופש האישי שלהם היום, לעומת העבר, תשאל כמה היו מצביעים היום על השינוי? לעומת ה 85% שהצביעו בעדו בהצבעת השינוי, אני מניח שהיית מגיע ל 95%, מדוע, כי יש חירות, אתה בכלל לא מסוגל להבין את המונח, נדמה לך כמו לדני ועוד חברים שחיים בשיתופי, שאם אתה לא צריך לדאוג לכלום, לא לאוכל, לא לחינוך, לא לתעסוקה, לא לתרבות, לא לבריאות, הגעת למנוחה ולנחלה, גן עדן עלי אדמות, רק מה, בגן העדן הזה, אין לך יכולת החלטה כמעט על כלום, הדמוקרטיה כביכול שקיימת בקיבוץ של פעם, היא בעצם דיקטטורה של המוסדות שמחליטות עבורך הכול, כולל חלקת הקבורה שלך בבוא יומך, בעבר בקיבוץ הארצי ובמאוחד, היה מה שנקרא "דין התנועה" וההרגשה שלי שאצל אמרי רון ואלישע גישה זו עוד בשלטון.
עזוב באמת את השטויות, אין לי דבר כנגד הקיבוצים השיתופיים שנותרו בשיתופיות שלהם, לבי רק לאותם חברים בתוכם שסובבים מתוסכלים ללא יכולת לשנות דבר, התקנון התקף בקיבוצים אלו על 125 סעיפיו הוא עתיק ימין כמו הדעות של אמרי רון.
התקנון הזה כמו שכותב אב"ד ידידי מכפר מנחם, הוא אם כול חטאת, ואני שואל עצמי כמה מהקיבוצניקים בכלל קראו אותו אי פעם.
עוד דבר אחד חבר פשוט, עשה מאמץ קטן וגש לדף הראשי של אתר הזה, תגלה להפתעתך שהאתר איננו של הקיבוצים השיתופיים אלא של התק"צ, כשזו תחדל להתקיים, וזה ייקרה בסופו של דבר ייעלם האתר כי לא יהיה טעם לקיומו, לגבי אני, יש לי בלוג משלי ואתה מוזמן להקליד שמי בגוגול, תגלה שזה ממש לא המקום היחיד בו מופצת משנתי.
העתקת קישור