פרשת "הולילנד".
הוספת תגובה לדף  אף אחד לא קם (י. דיסקין)
שם הכותב:  יאיר
נושא / כותרת  פרשת "הולילנד".
תוכן ההודעה:  "הקיבוץ המתחדש" נחשב לפרויקט לגיטימי של "ארץ הקודש" ב"ישראל המתחדשת"
וחלק מ"המככבים" בו, הנם אותם אלו ש"ככבו" בפרשת "הולילנד".

פרשת "הולילנד": החשדות, השיטה והקומבינה.
הגילוי המאוחר של פרשת "הולילנד", שעל-פי חשדות המשטרה נחשבת לאחת החמורות בתולדות המדינה מחזקת את הטיעון
ומדוע לא מאוחר מדי לטפל ב"עיוות המפלצתי" של "הקיבוץ המתחדש".

רבים אמרו שצריך להסיר את השם "הולילנד" מפרויקט הנדל"ן בעיר הקודש שלשם "הכשרתו הסופית" תיווך לכאורה עו"ד אורי מסר .
האם ראוי לכן, לשקול להעביר את התואר הנ"ל "הולילנד" ל"קיבוצים המתחדשים" שאת תקנון הבסיס המעוות ביותר ל"התנהלות הקודש" שלהם ניסחה אשתו של עו"ד אורי מסר ועליהם חתם ראש עירית עיר הקודש לשעבר, אולמרט ?
כמובן ראוי להזכיר בנוסף להנ"ל, את הדו"ח החמור ביותר של מבקר המדינה, בחודש מאי האחרון על "תרבות הטיוחים" לכאורה של "הכאילו בוררויות" שהתנהלו במשרדי רשם האגודות השיתופיות שגם הוא היה שותף לניסוח המסמך המעוות והמביש של "תקנות הסיווג" שנתנו לגיטימציה חוקית ל"מפלצת המעוותת",- "הפרטת השכר, מבלי להפריט מהותית את גורמי הייצור ושטחי התעסוקה".
ראוי להזכיר לכל "מלביני שקר הפרטת השכר" ולכל אלו ששותקים, או הולכו שולל,- שגם הפרויקט הנ"ל בעיר הקודש, קיבל את כל ההכשרים הנדרשים ב"יושר ובתקינות מוחלטים" ושנים רבות ועד רגע זה, נחשב לפרויקט לגיטימי של "ארץ הקודש" ב"ישראל המתחדשת".
ראוי להזכיר לכל אלו שלצערי הולכו שולל ב"נזיד עדשים" ע"י מניפולטורים מוכשרים ולוביסטים למיניהם, עד כדי ששכחו את היותם "בעלי הבית" ו"שותפים שווים בעסקיהם" ובעלי זכות מהותית שווה להתפרנס בכבוד בעסקיהם, באופן של ניצול שוויוני של כישורי "המתמודדים על השכר",-
שעדיין לא מאוחר לטפל ב"מפלצת המעוותת ביותר" שצמחה ברוב הקיבוצים ואשר פגעה בזכויותיהם של רבים.
ראוי להזכיר לאלו שטיפחו את "המפלצת", שהאיזון המתחייב בעליל בהפרטת השכר,- מחייב הפרטה מהותית של גורמי הייצור ושטחי התעסוקה וכל מיני פרשנויות ע"י לוביסטים שמנסים להסיט בספיניניגים ומניפולציות זולות, להתמודד עם טיעון זה,- הופך אותם גם כן, ל"רק מטווחים" בדומה לאותו עו"ד אורי מסר, בעלה של המשנה לשעבר ליועץ המשפטי לשעבר.
כאמור, כלפי חברי קיבוץ רבים, בקיבוצים רבים, מתקיימים "מעשי גזל לאור היום, חופשי חודשי ואפילו ללא מעטפות".
ראוי להזכיר שאחד מלקחי השואה היא העובדה המפחידה שכיצד עיוות חמור כל כך, מקבל לגיטימציה חוקית ואין ספק ש"הכאילו הפרטת השכר" ברוב הקיבוצים היא פרשה חמורה בעלת התנהגות דומה .

ראוי לציין ולהדגיש ש"רשת ביטחון" ומתן דיבידנדים, לא מהווים בעליל, איזון תקין לחובת החבר לפרנסתו ולהפרטת השכר !
העתקת קישור