קיפי-אבנר כמה שאתה פאטטי אם לא לומר מגוחך
הוספת תגובה לדף  לא הכול יחסי
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  קיפי-אבנר כמה שאתה פאטטי אם לא לומר מגוחך
תוכן ההודעה:  קיפי אבנר, אתה מצחיק פאטטי ולא מחובר למציאות, אתה באמת חושב שמישהו ממכם אנשי "רוח הקיבוץ" פוגע בבטחוני ב"צדקת הדרך"? הצחקתני...
אתה מתחמק מתשובה, מסיבה פשוטה, אין לך תשובה, אתה וחיקי ועוד מאמינים כמעט דתית ב"רוח הקיבוץ" לא מנסים אפילו לספר לנו מה יקרה ביום שאחרי...
היה והכול יתגלגל כרצונכם, וחברי 260 הקיבוצים יילכו לקלפיות ותהיה הצבעה של 100% בקירוב, ואז יתחוור שיש ב200 הקיבוצים המתחדשים 2000 חברים שהצביעו ל"רוח הקיבוץ", מה קורה אז, מה קורה לחברים שהצביעו למפלגתכם?
יפתחו שולחן בחדר האוכל הסגור? יפתחו קומונה על הדשא המרכזי? יסעו בטרנטה אחת? ייפתחו חשבון משותף במרכולית? מה התוכנית ליום שאחרי?
אתה מנסה לספר לנו כמה חשוב שההצבעה תהיה על בסיס אישי, סאחטאיין...לשיטתך...מה בדיוק אתה מציע לשלב הבא, ליום שאחרי, מה יקרה עם החברים האלה שגם היום הם חבורה מתוסכלת, מה בדיוק אתה מתכנן להם? מה ייצא מההצבעה הזו חוץ מלדעת שנכון שיש בכול קיבוץ מתחדש, מספר חברים שהיו שמחים לחזור לקיבוץ השיתופי, SO WHAT מה בדיוק זה ייתן לך? איזה בסיס כוח פוליטי זה ייתן לך? מה תעשה עם זה, אפילו אם אחרי ההצבעה הזו תבחרו אתם את ראשי המט"ש, אז מה? האם תעצרו את הטרנד שמכלה את מספר הקיבוצים השיתופיים, שנה אחרי שנה, האם מספר החברים ה"מעמדיים" לשיתך יקטן?
אתה איש מוזר שטוען שאני מלא סתירות? הסתירות אבנר יקירי קיימות רק במוחך הקודח פאנטזיות מזרח תיכוניות על "רוח הקיבוץ" שאבדה במסעה במדבר.
העתקת קישור