לאבנר כרמל המכונה קיפי - והיה כי קום תקום...
הוספת תגובה לדף  לא הכול יחסי
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  לאבנר כרמל המכונה קיפי - והיה כי קום תקום...
תוכן ההודעה:  אבנר, קיפי זה גם כינוי כמעט כמו איציק, אבל השאלה העומדת ברומו של עולם איננה מי צודק או למי יש ארוך יותר, אלא, מה לכול הרוחות תעשו עם ההצלחה הזו, אם וכאשר תהיה, מה תעשו אתה חיקי, אמנון וחבריכם כאשר קום תקום המפלגה שלכם? "רוח הקיבוץ" תקום ויצביעו לה 20-30 חברים בכול קיבוץ מתחדש, ואז???
מה תשנה העובדה שלחיקי תהיה מפלגה? מה יקרה לכם, חברי "רוח הקיבוץ" בקיבוצים המתחדשים? לאן זה מוביל?
אתה כ"כ עסוק בהקמת המפלגה שלא עסקת במה שיקרה ביום שאחרי, איזה מסר אתה מעביר למאות החברים של "רוח הקיבוץ של פעם" ה"לכודים" בקיבוצים שאינם קיבוצים לרוחך? מה יעשו אותם חברים לא מעמדיים לשיטתך לאחר שיסימו להטיל לקלפי את הפתק של "רוח הקיבוץ"????
הרי אין לך דרך ואין לך שיטה ואין לך ולחבריך שום פיתרון לחברים שיצביעו למפלגה שלכם, אתה ועזרא תמשיכו לכתוב, גם אמנון ידידי, העיתון שלכם "במקום" ימשיך לספר כמה טוב בקיבוצים השיתופיים, והם ראה זה פלא הולכים ופוחתים כול שנה, ועד סוף העשור שאך החל, ישארו מעטים עוד יותר, אבל זו איננה הבעייה אלא התוצאה.
לפני שאתה מבלבל את המוח לראשי המט"ש שגם הם מבלבלים את המוח כי אין להם נוסחת פלא להשארת הקיבוץ, קיבוץ של פעם, ולך קיפי חוץ ממילים מפוצצות של מעמדי ולא מעמדי, אין אפילו שמץ של השפעה בקיבוצך שלך, כמו אותו מוסקוביץ' ממענית, או אריק מעיין מאשדות יעקב, תבינו חביירים שהדרך היחידה שלכם להשפיע זה בביתכם פנימה, כול הנסיונות לפעול במישור הארצי בעוד קיבוצכם שלכם מתנהג אחרת, הוא לכול היותר עוד נסיון לעשות רעשים וזהו...
אני מחכה לשמוע ממך קיפי את תוכנית ה"יום שאחרי", מה יעשו כול חברי מפלגתך? ישלחו אותך לכנסת? מה התוכנית הגדולה? האם תרכז את כולם בקומונה לא מעמדית, בערבה הדרומית? רצוי שתכין בית סיעודי גדול וגדוד של פיליפניות...
אגב, אם היית קורא את THEMARKER WEEK היית מגלה שזהו גורלן של כול הקומונות, 70-100 שנה זה המקסימום.
אז תמשיך ללחוץ על ראשי המט"ש במיילא אין לא לך ולא להם מושג איך הופכים את כיוון הזרימה.
העתקת קישור