כדאי לקרוא את THEMARKER המוקדש לקיבוצים הפעם
הוספת תגובה לדף  לא הכול יחסי
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  כדאי לקרוא את THEMARKER המוקדש לקיבוצים הפעם
תוכן ההודעה:  אתחיל מהעיתון הכלכלי של הארץ THEMARKER המקדיש חלק גדול משבועונו THEMARKER WEEK לקיבוצים, מצבם ועתידם, הסכמתי עם רוב הכותבים ועם רוב המסקנות, כדאי לקרוא ולהתחבר קצת למציאות, אני בטוח שהשיתופיסטים יקבלו חום, אבל מה לעשות וזו האמת לאמיתה, אז לכו לשבור את המראה, זה ישנה את המציאות? קדחת...אבל ייתן לכם סיפוק מה, עכשיו כבר לא רואים את הכיעור, כמה נחמד.
נקודות אחרות:
לזה המכנה עצמו בשם משפחתי בן צבי, אז אני לא כתבתי את התגובה הזו אבל אני מסכים לכול מילה, כול הכבוד.
לאמנון בן דודי ידידי, חבל על המילים, איש לא יעשה דבר, כול קיבוץ לנפשו, אין גוף שיכול לכפות את אשר אתה מבקש, "לעצור את ההפרטות" מי יעצור, איך יעצרו? יש למישהו את המיליונים לבצע את אשר אתה מבקש? איין, אין גם דרך ואין מורי דרך, אז תקרא את THEMARKER ותראה לאן זה הולך, ממש לא בכיוון שלך.
לזמי בן חורין ידידי, על מה אתה מדבר תגיד לי? ניקח מהנדס בגעש שגר בהרצליה ומקבל רכב מהמפעל, מה ההבדל בינו לבין זה שגר בגעש?
מתי תבין שרכב זה חלק מהשכר, לוקחים עליו מס כחוק, כך שאינני ממש מבין על מה אתה מדבר, וחוששני שגם אתה קצת לא מבין.
יש מקומות עבודה שמגבילים את הקילומטרז' לעובד ויש שלא, זה נתון להחלטה של המנכ"ל ולשכל שזה עושה, זה לא קשור אם המפעל קיבוצי או לא, כול הסיפורים הללו על ה"רכב הצמוד" גרם נזק עצום בקיבוצים, וכפי שראיתי ביזרעאל למשל זה עדיין גורם לבעיות, אולי תתבגרו כבר ותעשו את המעשה כמו באורטל? אבל לא, אתה ממשיך במשחק הישן, תעזוב את זה, תזכור מה עשו לך עם ג'יפ האספנות שלך....
העתקת קישור