עשרה כושים קטנים - מפלגת העבודה המתחדשת
הוספת תגובה לדף  גירושים מאוחרים
שם הכותב:  משה שכביץ
מקום מגורים:  משמרות
נושא / כותרת  עשרה כושים קטנים - מפלגת העבודה המתחדשת
תוכן ההודעה:  כמו עשרת הכושים באןתו שיר עם עתיק נאלמים, פורשים ונעלמים אחד אחרי השני ח"כי מפלגת העבודה ממפלגתנו המפולגת והמתחדשת. ובמקומם באים ועולים 10 חברי כנסת אחרים וחןזר חלילה עד שיימאס.

כבל לחברי העבודה: "החרבתם לי את המפלגה"
מאת: פנחס וולף, מערכת וואלה! חדשות
יום שני, 15 בפברואר 2010, 10:52
הוסף תגובה גירסה להדפסה שתף:
ח"כ כבל הגיש מכתב בו הוא תוקף את חברי מפלגתו ומאשים אותם בשיתוף פעולה עם הימין. "אם לא תצליחו במאבק - פירשו מהממשלה מיידית"
תגיות: מפלגת העבודה,איתן כבל,אהוד ברק,יולי תמיר,אופיר פינס,אביגדור ליברמן
"לא יכלו לשאת עוד את ריחה המבאיש של בגידתכם בערכי המפלגה". כבל לצד אופיר פינס ויולי תמיר (צילום:אורי לנץ)
"כואב לי, שרים וסגנים. החרבתם לי את המפלגה". כך אמר היום ח"כ איתן כבל (העבודה) במכתב שהגיש לחברי מפלגתו לרגל ציון שנה לממשלה. במכתבו חושף כבל מעט מרוח הדברים במפלגה, בעודו תוקף את חבריו ומאשים אותם בשתיקה. "אתם עדים מדי שבוע לעוולות המנוגדות לחלוטין לעמדותיה של מפלגת העבודה, אולם אתם שותקים. הכיסא, הוכחתם שוב ושוב השנה, חשוב לאין שיעור מהמצפון".


כבל מאשים את חבריו בשיתוף פעולה עם הימין אשר לדבריו "נותן יד להרס שיטתי של כל חלקה טובה במדינה", וקורא להם להוכיח שנותרה בהם מידה של הגינות ויושרה. "מצאו נושא אחד והילחמו עליו. אם לא תצליחו במאבק פירשו מהממשלה מיידית. סורו מדרככם הרעה ושובו הביתה", אמר.משתפים פעולה עם מי ש"רומס את שמה הטוב של ישראל". ליברמן (צילום: רויטרס)
במכתבו כבל מתייחס גם לפרישתם של חברי הכנסת יולי תמיר ואופיר פינס, לאחר שלדבריו "לא יכלו לשאת עוד את ריחה המבאיש של בגידתכם בערכי המפלגה". "חברתם לממשלה המנופחת ביותר בהיסטוריה, על חשבון משלם המיסים", כתב בעודו פורט את עוולות מפלגתו, מחוק המקרקעין שהעביר אדמות לאום לטייקונים דרך בזבוזי הממשלה שלא לצורך ועד לתמיכה בהפיכת התנחלויות לאזור פיתוח א'. כמו כן תקף כבל את שתיקת חבריו לנוכח פעולות שר החוץ אביגדור ליברמן שלדבריו "רומס את שמה הטוב של ישראל".


קישורים:
צעירי העבודה: ברק חושב שהוא "האח הגדול" »
יולי תמיר פורשת מהכנסת ותהפוך לנשיאת שנקר »
"מכה ירוקה" - אופיר פינס הודיע על פרישה »

העתקת קישור