ריצ'רד גולדסטון,- אדם קטן
הוספת תגובה לדף  באגים אידיאולוגיים - רבים מסתפקים כיום בשירותם הצבאי הארוך, את חייהם האזרחיים הם אינם מעוניינים לעשות בשירותן של אידיאולוגיות
שם הכותב:  יאיר מושקובץ
נושא / כותרת  ריצ'רד גולדסטון,- אדם קטן
תוכן ההודעה:  האם שמעון פרס אדם הזוי ?
האם כל ההשמטות השונות וכל המניפולציות השונות ב"כאילו הפרטת השכר" ברוב הקיבוצים,- הובילו למגרש בו היושר וההוגנות לא נמצאים ?

הנשיא שמעון פרס על ריצ'רד גולדסטון: אדם קטן שבא לפגוע בישראל.
ריצ'רד גולדסטון הוא איש קטן, אדם בלי שום חוש של צדק, טכנוקרט שלא מבין במשפט. הוא בא בשליחות חד-צדדית כדי לפגוע בישראל ואם צריכה להיפתח חקירה היא צריכה להיפתח נגדו" - כך תקף אמש (רביעי) בחריפות נשיא המדינה, שמעון פרס, את יו"ר ועדת האו"ם לבדיקת אירועי מבצע עופרת יצוקה, השופט ריצ'רד גולדסטון, בפגישה עם נשיא ברזיל לולה דה-סילבה.

גולדסטון לא "הניח על השולחן" את כל המרכיבים המתחייבים של "הביצה המקומית הסבוכה ביותר" ולכן פסיקתו היא של "אדם קטן".
כך גם "פסיקותיהם" של רשם האגודות השיתופיות, של דוידה לחמן מסר, של משפטני התנועה ועוד גורמים ש"השמיטו במקרה" מרכיבים מהותיים ומרכזיים ביותר ב"כאילו הפרטת השכר", כמו למשל את האיזון המרכזי המתחייב להפרטת השכר ולחובת החברים והפנסיונרים לפרנסתם שהנו זכותם המהותית לחלקם היחסי בגורמי הייצור, בשטחי התעסוקה (דגש על מהותית, לא בהכרח בפועל) וזכותם לכללי המעבר המתחייבים לאור "שבירת בסיס ההסכמה בין שותפים שווים".
"השמטה" זו בנושא "הפרטת השכר", הפכה גורמים מסויימים בקיבוצים רבים ל"משדרגי האוליגארכיה הרוסית" ולמשדרגי "העברת המעטפות חופשי חודשי".

יוסי פלד אמר על ההידברות עם הסורים שרק אם "מניחים על השולחן" את כל מרכיבי הבעיות השונות,- רק כך יש סיכוי להתקדם לשלום עם הסורים.

כל ההשמטות השונות וכל המניפולציות השונות ב"כאילו הפרטה" ברוב הקיבוצים,- לא הובילו למגרש בו היושר וההוגנות נמצאים.
רצונותיהם של רוב חברי הקיבוץ להפרטה, הנן לגיטימיות ביותר בדומה לגירושין,- אך כאשר מתברר שכללי המעבר להפרטה זו לא מקיימים יושר והוגנות,- חובה לתקן עוול ואיוולת זו באופן מיידי.
העתקת קישור