ביטבתה החליטו להשקיע בהרחבת המועדון!
הוספת תגובה לדף  מסעדה בסיבסוד מלא - קיבוץ הרוצה לטפח את חדר האוכל כמקום המפגש המרכזי וכמרכז ההוויה הקהילתית, ידאג לכך שהחבר יחוש במסעדה הזו בבית, ולא כמו תיי
שם הכותב:  דני ואלה
דואר אלקטרוני  wahle@yotvata.org.il
מקום מגורים:  יטבתה
נושא / כותרת  ביטבתה החליטו להשקיע בהרחבת המועדון!
תוכן ההודעה:  סתם בא לי 'להשוויץ' ב'באר שמימיה אני שותה':
לעומת כל המועדונים וחדרי האוכל הנסגרים (או מושכרים לגורמי-חוץ עיסקיים) - ביטבתה החליטו בימים אלה להרחיב את שטח 'המועדון לחבר', שבימים מסויימים צר מלהכיל את כל הבאים בין כתליו. בשבתות בצהרים, כשמגישים קפה 'מהמכונה' ועוגות, (אחרי הארוחה שבה לא פעם כבר אין לבאים לחדר-האוכל מקום לשבת מרוב צפיפות), ובערבים בהם מתקיימים הרצאה או מופע או סתם שיחה ('עיתון חי' למשל, בערבי שבת), ואפילו לעיתים באסיפות של מוצ"ש (בד"כ פעם בשבועיים), כאשר הנושא מלהיב ומלהיט את הרוחות בקיבוץ - אין די כסאות, ואפילו העוגות המוגשות כלות חיש מהר. אז מה אמרתי: ביטבתה הולכים עכשיו להרחיב את המועדון!
(אגב:ישנם ערבי חג בהם אכן בחדר האוכל אין די מקום לכולם, ואז עורכים את השולחנות על המידשאה הסמוכה לחדר-האוכל. הרי בערבה הדרומית מזג האויר מרשה. ועוד 'סיפור' אמיתי מהשבוע: לקראת 'סדר ט"ו בשבט עמדו להכין למסובים מאכלים שאינם בתפריט הרגיל, ולכן נתבקשו מי שיכולים לבוא לעזור בהכנה. למעלה מ-15 אנשים נשים וילדים התייצבו במטבח בערב שקדם ל'סדר', כדי לעזור. סתם. לא קיבלו על זה 'בונוס' וגם 'שעות נוספות' לא נרשמו.
יטבתה שבערבה הדרומית.
העתקת קישור