לאורי, בגדול אין לי וויכוח עמך.....
הוספת תגובה לדף  שיתופי - חדשני / המדרון החלקלק - יותר משמאכזבת נטישת הדרך הקיבוצית, מאכזבת העובדה שלא קמה תחתיה דרך חדשה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  לאורי, בגדול אין לי וויכוח עמך.....
תוכן ההודעה:  אורי
תודה שלקחת אשר כתבתי ושיכפלת, יש לי חולשה לאמת, אני אומר אותה גם אם היא ממש לא נעימה, אני יודע בוודאות לאן אנו הולכים, למרות שמנהלת הקהילה שנבחרה בעמיעד, לראשונה חברת קיבוץ אחרי 2 חוצניים, איננה רואה עין בעין עמי, היא מנסה להחזיר את הקיבוץ של פעם לקיבוץ המתחדש שלנו, אז מצד אחד אנחנו הולכים לשיוך ונדרשים לשלם עשרות אלפי שקלים לבית משפחתי, ומהצד השני יש לנו מערכת רעבה לכספי המיסים שלי, ויש כאן פורמולה לפיצוץ, ואני יכול להבטיח לך שהוא יגיע.
תראה אורי, בעוד אנחנו מדברים עוד קיבוץ עובר את הרוביקון, עין חרוד איחוד מחפש פתרונות אולי בנוסח אורטל, כול הקישקוש על ערכי הליבה, אתה יודע כמה עולה לקיים את הקיבוץ השיתופי, וכמה ערכי הליבה האלה עולים, ועובדה היא שלא נמצא הקיבוץ נלא עשיר שיכול לקיים אותם בעלויות האמיתיות שלהן.
אני לא קורה לכול שכני באליפלט, חצור וראש פינה "קפיטליסטים חזיריים" הם מבחינתי הנורמליים, עלינו חובת ההוכחה שאנחנו חוזרים למבנה נורמלי.
צר לי אורי וצר לי אב"ד, רשת הביטחון היא נסיון של הרגולטור לכפות עלי מיסוי שהוא הרבה מעל המיסוי המושט על אזרחי ישראל האחרים, מצטער, אני רוצה להיות אזרח ישראלי מהשורה, שיכול לסחור בביתו, שחי מעמלו ומקבל פנסיה ראוייה, מדוע לא מגיע לי? האם מפני שנולדתי כאן? האם מפני שעשיתי כול אשר ביכולתי לנרמל את הישוב הזה, השכונה הקהילתית, השיוך, הם חלק ממסע שלי ברור לחלוטין היכן הוא יסתיים, אתה רוצה לקרוא לזה קפיטליזם חזירי, בבקשה.
לי זה ממש לא מפריע, אני בטוח שגם תושבי אליפלט לא ממש מתרגשים מדבריך.
העתקת קישור