ככה אנחנו צוברים "נקודות זכות" בתקשרות ובציבור
הוספת תגובה לדף  זכות הצעקה - אל תיקחו את התגובה שלכם על הפשע הנורא ברמת הכובש למקום של סתימת פיות. מכתב תגובה למנכ"ל קהילה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  ככה אנחנו צוברים "נקודות זכות" בתקשרות ובציבור
תוכן ההודעה:  הבוקר אני פותח את גלי צה"ל ונדהם לשמוע סיפור על חברת קיבוץ גליל ים שהזעיקה את משטרת הרצליה לבוא ולאסוף איזה פלשתינאי המסתובב באופן חשוד בקיבוץ, היתה זו שעת ערב ומשטרת הרצליה פעלה מיידית, והגיעה בכוחות חמושים לעצור את ה"פושע".
הוא לא ברי לשום מקום והתמסר מיידית לרשויות, אבל הסיפור שסיפר הדהים את השוטרים, שכבר שמעו לא מעט בחייהם, השב"ח הנ"ל הוזמן על ידי החברה הנכבדה לבוא אליה הביתה ולבצע איזה עבודת שיפוץ. סיכמו על מחיר, הפלשתינאי השב"חי הגיע ועבד כול היום כולו 12 שעות בביתה של אותה חברה, את העבודה סיים לשביעות רצונה, אבל לחברה לא היתה שום כוונה להיפרד מכספה, היא חשבה לתומה שהמשטרה תעצור את השב"ח, היא תישאר עם הבית המשופץ ועם הכסף.
השוטרים ששמעו את הסיפור של הפלשתינאי האומלל הזה שכול רצונו זה לספק פת לחם לילדיו, הזדעזעו מהחוצפה, עצרו את החברה על העסקת שב"ח, הקנס יהיה בוודאי גדול ממה שאמורה היתה לשלם לאומלל, ואת השב"ח לקחו בניידת למחסום שם שחורר, גם הבטיחו לו שינסו להשיג עבורו את שכרו.
תראו מה שסיפור כזה עושה לנו, כום פה "חוגגים" על נסיון הרצח וההתאבדות ברמת הכובש, בעוד "נשמות טובות" כמו זו מגליל ים מוכיחה לעם היושב בציון, איזה "בני אדם" יושבים בקרבנו.
אני אישית מקווה שזה יעלה לה ביוקר, והייתי מבקש מהשופט להכפיל לה את הקנס.
העתקת קישור