'התפיטוריו' של עופר דקל והעברת ענין גלעד שליט לשבכ
הוספת תגובה לדף  לגדול בצל הזיכרון: מהגיונותיו של בן-ארובה
שם הכותב:  דני
נושא / כותרת  'התפיטוריו' של עופר דקל והעברת ענין גלעד שליט לשבכ
תוכן ההודעה:  את הדברים הבאים כתבתי הבוקר למערכת-האקטואליה ברדיו הממלכתי, ול'מטה שליט'. לא אתפלא אם ישארו ללא תגובה, כי הם קשים לעיכול, גם אם אמיתיים ובודאי באים מהלב -
"עם 'שחרור-הידיעה' הרשמית הלילה על הרחקת עופר דקל מעיסוקו בהחזרת גלעד שליט הביתה:
"התפטרות של עופר דקל כבר עמדה פעם, לפני חודשים אחדים, על הפרק .
זה קרה והודלף לאחר שדקל השלים 'תפירת עיסקה' עם החיזבאללה להחזרתם של אלדד רגב ואהוד גולדווסר ז"ל, ובממשלה התגלה היסוס לגבי אישור העיסקה (בגלל החשש מתגובות על שחרור סמיר קונטר). איום ההתפטרות אז פעל את פעולתו, ביחד עם ההפגנה הקולנית בשער משרד-ראש-הממשלה, והניע את שרי-הממשלה לאשר את העיסקה.
לא כך הפעם. ממשלה ששריה קיצוניים (תאמרו: נחושים) בהשקפת עולמם הלאומית (תאמרו: לאומנית) לא "נבהלה" מרמזי-ההתפטרות של דקל.
"אדרבא" אמר לו אולי נתניהו, "שחרר אותנו מנוכחותך המעיקה, עם פתרון כמעט 'סגור' ומוסכם על הפלשתינים כמו גם על המצרים, ואנחנו כבר נקפיא את כל הענין של גלעד שליט, ונרדים את 'דעת-הקהל', ונייאש את המשפחה ואת המסייעים לה, ויבואו על כולנו השקט והשכחה."
כתב כאן מישהו לפני: גבורתה ההרואית (אם כי חסרת-התועלת) של חנה סנש היא נר לרגלינו, ולא תבונתו וחכמתו של ד"ר ישראל קסטנר, שבדיבור עם המרושע שבאויבינו הציל ממוות אלפי אנשים.
וגלעד ? בבוא היום נעמיד לו אנדרטת זכרון "מכובדת", ובטקס חנוכתה (לא לשכוח זרי-פרחים מעוטרים בסרטים מטעם כל 'המי ומי' ) ננאם נאומים 'לאומיים' נלהבים, על גבורתו והקרבתו ועל נצח-ישראל הזקוק לגלעדים, ולרון ארדים, כמו לאורי אילנים ("לא בגדתי") ולטרופלדורים גם (שהרי טוב למות בעד ארצנו. לא ?)"
שרי ממשלות ישראל הקודמת והנוכחית וראשיהן, אולמרט ונתניהו - דמו של גלעד שליט על ראשיכם !
האמנם רפו הידיים ותחושת אין-האונים השתלטה על כולנו (חוץ מהתפילות כמובן) ?
העתקת קישור