שומרת הלילה צודקת - ללא ספק השיתופי ניצח
הוספת תגובה לדף  בניגוד ל"שינוי" של אובמה, "השינוי" בתנועה הקיבוצית ממשיך לדבוק בסיסמאות של חופש, אנוכיות ותאוות בצע
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  שומרת הלילה צודקת - ללא ספק השיתופי ניצח
תוכן ההודעה:  ארנון אבני, חבר מהמרכז, עוזי בן צבי, בושו לכם, תורידו ווליום, תרדו למדרון אחורי, הנה נמצאה ההוכחה לה חיכינו כול כך הרבה זמן, אלפית הפרומיל שמהווים חברי הקיבוץ השיתופי, הם מגדל האור של כול המערכת העולמית, צא וראה, הכיצד קומץ מהפכנים בראשית המאה הקודמת, מצאו את המפתח לאושר, ובבקשה ממכם, אל תפריעו לנו, שומרי החומות או שומרי הלילה, להנות מגע נדיר של חדווה, הקיבוץ שלנו מתקשה? תעשיית הרכב הקפיאה הזמנות? שטויות, הרי אצלנו הכול טוב ולעולם חוסן, יחד נעמוד מול הצונאמי העולמי, נישאר כמו שאנו, ללא שינוי, ללא פנסיות אישיות, כי אצלנו זה ממש מיותר, כי לעולם חוסן.
אז שלושת המוסקטרים, שבו לכם בקיבוצים המשתנים שלכם ותאכלו את הלב אל מול אושרנו ועושרנו, תלמדו שהדרך לאושר עוברת רק במסלול שאותו הטוו אבותינו, אם במפ"ם או באחדות העבודה.
צר לי שומרת הלילה, השומרת על החומות כול כך חזק וקרוב קרוב, שלא ייקרסו, אנחנו בקיבוץ המשתנה, נסבול, בעיקר כול אחד לחוד, נוריד רמת חיים, כול אחד לחוד, נצרוך פחות, כול אחד לחוד, ונעבור את המשבר, בלי וועדת צריכה, ובלי וועדת צריחה, נעבור את המשבר, כי המבנה שלנו הרבה יותר מתאים להתמודדות עם המשבר מהמבנה הישן והדוגמטי שאת כה נהנת מהחיים בו.
העתקת קישור