עוזי - יורה לכל הכיוונים
הוספת תגובה לדף  הקפיטליזם הוא עירום - עכשיו, לאחר שנתגלה הקפיטליזם בכל מערומיו, מפחידים אותנו חסידיו השוטים שכל אלטרנטיבה תוביל אותנו לבולשביזם הסובייטי. ס
שם הכותב:  אריק מעיין
מקום מגורים:  אשדות יעקב
נושא / כותרת  עוזי - יורה לכל הכיוונים
תוכן ההודעה:  אריק מעיין עונה -לעוזי בן צבי- אינני מכיר אותך, ועד היום לא הצלחתי להבין כלל את תגובותיך.מוכרים לי חברים כמותך. אינני כועס עליך.אתה לא תיראה יותר חכם,עם לכל כתבה תוסיף פתגם.ועל תכניס לפי מילים,שלא נאמרו.והחשוב מכל, תכתוב מה שיש לך להגיד משלך, ולא כל הזמן רק לבקר דברים של אחרים.ובמיוחד שאתה אינך מבין.ואתה מסלף את המילים.עוזי זכותך להביע דעתך. אבל רצוי שתגיד באמת משהו משלך. על- 3נושאים אני חייב להגיב-פערי השכר-אני אומר במשך שנים,שפערי השכר בכל הקיבוצים, צריכים להיות- 1:3 בין השכר הנמוך לגבוה.(וחובה להעלות את שכר המינימום).2- מוטיבציה-שכר פי- 3- לבכירים ולמצליחים, זה מספיק ודי.אבל לצערי היום,המוטיבציה הפכה למכשיר כדי להרוויח הון על חשבונם של החלשים. ולזה אני לא יכול להסכים.נמדיניות חייבת להיות- לעזור לחלשים, במקום למלא את הכיסים.
3- הבלון הקפיטלסטי התפוצץ מרוב כמות הכסף שנכנסה בתוכו. וכעת זהו הזמן הנכון,לעשות סדר מחדש,ושכולם יתאמו מצלחת הדבש. עוזי, לפעמים שתיקה-היא סימן לחוכמה. ושיהיה לכולנו חג-שמח. כותב-אריק מעיין.
העתקת קישור