החזירו לנו את משטרת המחשבות.....
הוספת תגובה לדף  הקפיטליזם הוא עירום - עכשיו, לאחר שנתגלה הקפיטליזם בכל מערומיו, מפחידים אותנו חסידיו השוטים שכל אלטרנטיבה תוביל אותנו לבולשביזם הסובייטי. ס
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  החזירו לנו את משטרת המחשבות.....
תוכן ההודעה:  החזירו לנו תיכף ומייד את משטרת המחשבות - לא סליחה טעות, את משטרת המשכורות, אריק מעיין מבקש שהבלשים של משטרת המשכורות, תיכנס לכול בית בקיבוץ פנימה, תראה מה היא ההכנסה של כול בית אב, ומייד תשיט מיסוי רצחני, שיוציא לכם כבר את החשק לעבוד, את המסים שלקחה, תקח ותתן לחלכאים ולנדכאים, ומיד בא לציון גואל, את כול המהפך עשינו בכדי שהשכר האחיד של הקיבוץ השיתופי, יוחלף במנגנון שידחוף את החברים להתפרנס, אריק מציע לצמצם את הפערים לאפס, אולי תסביר לי אריק, איך בדיוק זה יעבוד מול המוטיבציה להשתכר יותר? מה ידחוף את הרופא הבכיר שלידך, לעשות עוד משמרת, או לתת עוד הרצאה אם אחרי 5 ימי עבודה, כול שאר החודש, הולך למיסים? הרי אין דרך אחרת לאזן את המשכורות בקיבוץ.
מדינות טוטליטריות ניסו למסות את העובדים עד לרמה של 80%, האם זה מועיל? או שמה מגיעה המדינה למסקנה, שכול מיסוי מעל 40% גורם לעובד להפסיק לעבוד, הקו לא ברור בדיוק, אבל זה כ 40%, היום בקיבוץ שלי ממסים את המשכורות הגבוהות בפועל ב 53%, הסכומים הולכים לרשת בטחון ולהפעלת הקהילה, מיותר לציין שעובד המקבל 47 אגורות על כול שקל שאותו הוא מרוויח, לא ממש מתלהב, אתה מבקש להקצין את זה, מעניין איך בדיוק זה יכול לקרות ואיזה מערכת, של הרשם או של המדינה יכולה לכפות את המערכת שאתה מציע, מכיוון שתקנות האגודה "קיבוץ מתחדש" אינן עוסקות בכך, מעניין מאיזה חוק תשאב "משטרת המשכורות" את כוחה.
עוזי
העתקת קישור