מזל טוב לגבעת ברנר בת ה- 6 !
הוספת תגובה לדף  לינה משותפת, כתב זכות - לאור הסיכון הבלתי מבוטל שילדים נמצאים בימים אלו דווקא בחוג משפחתם, האם באמת טעו מייסדי הקיבוץ טעות כה קשה, כאשר לא קיד
שם הכותב:  ל ר ו ם
נושא / כותרת  מזל טוב לגבעת ברנר בת ה- 6 !
תוכן ההודעה:  לא, זה לא מדויק. גבעת ברנר אינה בת 6 אלא חוגגת את חג המשק ה -80, כן ירבו !
ולמה בכל זאת בת 6 ? כי בראיון הבוקר ברדיו ציין מנהל הקהילה (אלא מי?) כמה גרוע היה המצב עד השינוי ב - 2002 וכמה הכל טוב ונפלא עכשיו.
על מנת להשלים את התמונה אביא נא בפני הגולשים הנכבדים קטע מאתר 'בשיפולי הגבעה', העוסק גם הוא במצבה של ג. ברנר שאחרי ההפרטה:"מהרגע שעברנו הפרטה, הקיבוץ למעשה הוא רק הגדרה פורמלית.בפועל מה שקורה היום הוא שכל חבר דואג לעצמו ולמשפחתו "

"לנו למשל אין זמן לריב אנחנו צריכים לרדוף אחרי השקל מכיון שאתם עשקתם אותנו וסידרתם לכם משכורות עתק בקיבוץ שהחוב שלו מעל 200 מיליון שקל ".
" אין דבר כזה "גבעת ברנר". יש רק חברי גבעת ברנר שלכל אחד אינטרס משלו וחלקם משתייכים לקבוצות אינטסים. הקבוצות ידועות : גילאים, הורים לבנים שרוצים להיקלט, הורים לילדים צעירים, בעלי הכנסות גבוהות ונמוכות וכו'."

בשולי הדברים והגבעה - חוזרת על עצמה התופעה שמנהל הקהילה מדבר בראיונות רדיו וטלויזיה בשם קיבוץ שלם על יופיו
והצלחתו המפוארת של השינוי וכמה לכולם טוב ונעים. עלה בדעתי, האם יתכן שמי שבעיקר טוב לו ונעים בסידור החדש הוא מנהל הקהילה עצמו, ורק מחמת טעות הוא מייחס את אותה הרגשה לחברים כולם ?
העתקת קישור