אולמרט מפוצץ את עיסקת דקל להחזרת השבויים
הוספת תגובה לדף  שליט לא במשחק - השימוש ששרי הקבינט עושים בגלעד שליט כדי להצדיק את החלטותיהם בקשר למבצע בעזה, מעצימים את התמורה הפוליטית שהחמאס כבר קיבל מהחט
שם הכותב:  אבא של חיילים
נושא / כותרת  אולמרט מפוצץ את עיסקת דקל להחזרת השבויים
תוכן ההודעה:  זה עתה נודע: אולמרט הניע הערב את ההליך הפורמאלי-הלכתי של הכרזת אודי גולדווסר ואלדד רגב כחללים שמקום-קבורתם לא נודע. מטרתו, לדברי המבינים (כמו אלון בן-דוד פרשן בטלביזיה ואחרים) "לפוצץ" את העיסקה שפרטיה כבר נסגרו ע"י עופר דקל (כדבריו לבני-משפחות גולדווסר ורגב לפני ימים אחדים) להחזרתם הביתה. לכן גם נדחתה או בוטלה ע"י אולמרט 'ברגע האחרון' ישיבת ה’קבינט’ שנקבעה להערב (!) לאישור (!) עיסקת החזרת של השבויים שלנו מלבנון. קרנית ומיקי גולדווסר הגיבו "בשידור חי": לנו לא אמרו שום דבר. אנחנו בכנסת ממשיכות בפגישותינו עם שרי-הממשלה לפי לוח-הזמנים שנקבע.
השר אלי ישי, גם כן בשידור חי, לאילה חסון (בבית-הנשיא לפני בוא נשיא-צרפת): נפגשתי אתמול עם משפחת גולדווסר. יש "עיכובים מסויימים" ו"צורך לברר ולהביא עוד כמה פרטים", ואז נחליט. מה שעומד נגד עיני זאת סכנת-העגינות של קרנית לעוד 30 שנים !
כדברי אילה חסון מערוץ 1 בטלביזיה אתמול: "יש בממשלה מי שמנהל את ענין השבויים באופן לא כשר. רק בחפירות ארכאולוגיות יתגלה אולי בעתיד מה בדיוק קרה שם". בלשון פחות "נקיה": התנהלות נבזית מצד ראש-ממשלה שענייניו האגואיסטיים בראש דאגתו (לשרוד פוליטית עד סוף מושב החורף של הכנסת, כבר אמרנו ?)
העתקת קישור