בתגוב הלאריק מעין: ענין השבויים בממשלה - לא כשר !
הוספת תגובה לדף  שליט לא במשחק - השימוש ששרי הקבינט עושים בגלעד שליט כדי להצדיק את החלטותיהם בקשר למבצע בעזה, מעצימים את התמורה הפוליטית שהחמאס כבר קיבל מהחט
שם הכותב:  אבא של חיילים
נושא / כותרת  בתגוב הלאריק מעין: ענין השבויים בממשלה - לא כשר !
תוכן ההודעה:  1. הערב בטלביזיה ספרה אילה חסון, בעלת מקורות-המידע הטובים "בפנים", ש"מישהו בממשלה ניהל את נושא השבויים באופן לא כשר. רק בחפירות ארכאולוגיות ניתן יהיה אולי לגלות מה בדיוק ואיך זה התנהל שם". ועדת חקירה עוד לא הוזכרה ? על שרי-ממשלה מושחתים הרי לא מפסיקים לכתוב בעתונים.
2. כלואים בישראל כמעט 12 אלף פלשתינאים. בכל שבוע נוספים עליהם עשרות "מעוכבים לחקירה", "עצירים מינהליים", "חמושים" או סתם "קלפי-מיקוח". בשנתיים האחרונות גם נכלאו בישראל אישים פלשתינאים בעלי-עמדה צבורית (אצלם), כולל שרי ממשלת הרשות הפלשתינית, חברי המועצה המחוקקת ה"כנסת" שלהם) וכיו"ב. את השיך עובייד ודיראני הלבנונים שכחנו ? את השייך אחמד יאסין ? כולם ורבים-רבים אחרים היו כלואים בישראל. אז מה זה עזר לנו ? חטיפות היו, ולצערי יהיו עוד (כי אצלנו לא מבינים שזהו כלי בין כלי-המאבק שלהם בנו; כלי אפקטיבי מאד כמסתבר !). אם וכאשר (תיאורטית בלבד) לא יהיו יותר פלתשינאים כלואים בישראל, הם ימצאו סיבה או תרוץ אחרים לחטיפות. אגב: העברת כל ה"מעוכבים" האלה, עם פלאנליות על העיניים ואזיקוני-פלאסטיק על הידיים, זאת לא "חטיפה" ? היא אפילו לא מוכרת בחוק הבין-לאומי כלגיטימית, כי רובם בכלל לא מוגדרים - אפילו לא על ידנו - כחיילים (שלא כמו גלעד שליט, אלדד רגב ואהוד גולדווסר, שפורמאלית הם שבויים; לא חטופים או בני-ערובה. לא שזה עוזר להם במשהו).
3. צריך היה להחזיר את גלעד שליט מייד לאחר העלמו ברצועת-עזה, ואולי בכך אפילו למנוע את הוספת "שחקני-החיזוק" גולדווסר ורגב לשבי ע"י השותפים הצפוניים של חמאס, ואפילו את כל מלחמת-האיוולת בלבנון, על 119 חייליה ההרוגים + 44 אזרחים + פצועים + נכים + נזקים במיליארדים. ועוד. 4. תזכורת, אחרונה להפעם: הרי ניסינו לרצוח את חאלד משעל, מנהיג החמאס. אז מה הפלא שהוא מנסה כל שיטה ו'טריק' כדי להתעלל בישראלים בתגובה וכנקמה ?
5. אינני בכל הדברים האלה מנסה להסכים עם מעשי האויבים שלנו. אבל מטומטם הוא מי שאינו מנסה להבין אותם, כדי להאבק ולהלחם בהם, וגם כדי להתגונן מפניהם ביעילות.
העתקת קישור