למה רומז החבר מהמרכז ?
הוספת תגובה לדף  כולה אבן עם נצנצים - מה יש באבן יהלום שמישהו מוכן לשלם עבורה 16 מיליון דולר ומה זה מלמד על החברה שבה אנו חיים ועל סדר יומה התרבותי. וגם: פרידה מי
שם הכותב:  גולש
נושא / כותרת  למה רומז החבר מהמרכז ?
תוכן ההודעה:  למה רומז החבר מהמרכז כאשר הוא כותב:
"חברה תתעוררו... תוכן ההודעה: הלך ישראל, הלך זוהר, הלכה הותיקה ההיא שכתבה הרבה ועוד כמה דמויות אנונימיות שלחמו ברעים הלכו פתאום ונעלמו... האתר נחלש אין ספק... האם אפשר לגייס תגבורת מהזר"ש ?"
כך כותב חבר מהמרכז ב-20/11/2007 15:59:37 . למה הוא מרמז ? לכך שכל הכותבים האנונימיים האלה היו בעצם רק איש אחד - ישראל רפפורט ? שכך הוא החזיק בחיים, בעזרת הנשמה מלאכותית, את אתר-הקיבוצים שהוא בעצם בר-מינן קליני ? שעכשיו הזרם השיתופי, שנוא נפשו של החבר מהמרכז, צריך למצוא כותב-צללים אחר במקום ישראל ? הנה הצעה: פורסם שב-14 בינואר, בעוד פחות מחודשיים, בקבוץ שדה-אליהו, יתקיים כנס של הזרם השיתופי בנושא 'תקשורת בקיבוצים'. הפותח שיציג את הנושא - ישראל רפפורט. תפתח-נא ד"ר אירית בר-נתן שבאה במקום ישראל באתר-הקיבוצים מדור או 'אשכול' חדש, שב-8 השבועות הבאים ייוחד וייועד לדיון פומבי בנושא הזה: תקשורת בכלל, ותקשורת כתובה בפרט - באינטרנט ובעתונות-הנייר - בין הקיבוצניקים, בתוך כל קיבוץ וברחבי התק"צ. האם יש מי שמתנדב לפתוח במאמר ממצה ומעורר להתייחסות ? למשל עזרא דלומי כפותח, ותת-האתר 'שווים' כאכסניה, בעקבות מאמרו האחרון ? או אולי ישראל רפפורט עצמו, במאמר סיכום ופרידה ?
העתקת קישור