תודה גדולה לעזרא! איחולים לאירית בר נתן
הוספת תגובה לדף  כולה אבן עם נצנצים - מה יש באבן יהלום שמישהו מוכן לשלם עבורה 16 מיליון דולר ומה זה מלמד על החברה שבה אנו חיים ועל סדר יומה התרבותי. וגם: פרידה מי
שם הכותב:  ישראל רפפורט
מקום מגורים:  גן שמואל
נושא / כותרת  תודה גדולה לעזרא! איחולים לאירית בר נתן
תוכן ההודעה:  אתר הקיבוצים הוא של ובשביל הקיבוצים, בשביל חברי הקיבוצים, ממלאי התפקידים ובכלל למתעניינים מהחברה הישראלית, ומנסה לשקף את הדיון המתמשך המתחש במרחב הקיבוצי.

את משימתו הוא ממלא במינימום תקציב מהתנועה, (מגוחכים ממש מהמקובלים בענף תאתר חדשותי ודינמי).
מעט תקציב אבל הרבה רצון טוב של מפעיליו.

יש לאתר הנהלה ציבורית המתכנסת מדי רבעון ומתווה את הדרך, מבקרת את ניהול התקציב, ההשקעות, נושאי תוכן וכד'. לא היו למבקרי התנועה שום הערות על ניהול האתר וניהולו הכספי, להיפך!

סטטיסטיקה: המספרים עולים! והיום מספר הדפים הנצפים ליום (ועל מדד הזה אין ויכוח כאינדיקטור סטטיסטי! ) הוא בין 65 ל-70,000 דפים ביום, בממוצע.
הגולש מהדרום מטעה! שום אתר גדול אינו מפרסם את המספרים האלה: לא ynet, לא walla, לא הארץ לא nrg! המדדים הללו שמורים עבור המפרסמים.

אתר גן שמואל, אינני מתפעל את האתר מזה כשנתיים, יש צוות צעיר ורענן העושה את המלאכה במסירות.

הערות, ביקורת הצעות: אפשר וצריך להציע, לבקר כל הזמן, הביקורת העצמית והכללית הן תנאי לשיפור, אולם כשהביקורת היא לגופו של אדם ולא לנושא, כשמשתרבבים נושאים לא-לעניין, סיפורים שוליים וכוונות רעות "מטעם המפעילים..." זו לא ביקורת אלא סתם ארס וזדון. עצתי לאירית: תתעלמי מהרשעים!
הכי חשוב ================
אירית בר נתן נבחרה ע"י כ"א של התנועה המורכבת מחמישה חברים, מבין 13 מועמדים, בסידרה ארוכה של ראיונות אישיים מעמיקים ורציניים!
אירית היא האדם הנכון, במקום הנכון בזמן הנכון! אני שמח על בחירתה ובעיקר אני רגוע שאתר הקיבוצים נמצא בידיים טובות, אחריות ומסורות!
משימת הלימוד האתר היא משימה אדירה הדורשת זמן להגיע שליטה מלאה על כל המרכיבים: הטכנולוגי, העיצובי והגרפי, התכני, נושא פרסומות, בטיפול וטיפוח המדורים הרבים ובכלל - עולם ומלואו!
הלימוד והכניסה לניהול השוטף של האתר דורשים משאבי זמן, רצינות, חשיבה, עומק, רצון טוב ונחרצות!
כל אלה נמצאים בשפע אצל אירית, לצד חוש הומור, טוב-לב וניסיון קיבוצי ותנועתי עשירים. אני שמח על בחירתה ומאחל לה, מכאן שוב הרבה הצלחה בתפקיד הקשה, הטובעני והמרתק הזה.

ולעזרא, חבר-חבר ======== שנמשיך לעבוד ביחד!
העתקת קישור