מישהו ראה כאן שני סינים עם כינור גדול והבנת הנקרא
הוספת תגובה לדף  צריכה קטלנית - וזו תמציתו של הקפיטליזם הרכושני: כל מה שאנו מרוויחים לעצמנו במונחים של נכסים והון, אנו מאבדים במונחים של זיהום הסביבה והתכלות
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  מישהו ראה כאן שני סינים עם כינור גדול והבנת הנקרא
תוכן ההודעה:  צר לי על המכנה עצמו כאן "חבר" כן זה שעומד על המרפסת ואתם יודעים מה הוא עושה משם...וזה לא ממש גשם...
אגב "חבר" יש בסין נכון ללפני שתי דקות 2352458888 סינים, למי בדיוק מהם אתה מתכוון שאתה מתכוון כשאתה כותב השקרן הסיני" אתה יודע זהו עם הרגיש לכבודו מאוד, ויש להם פצצת אטום, אז תבהיר בבקשה שהשגריר הסיני לא ייקרא ויתעצבן.
עכשיו "חבר" לגבי הבנת הנקרא, תקרא לאט לאט (כדי שתבין מהר) מה כותב אמיתי טל, בבשבח ההפרטה?
למה מתכוון אמיתי כאשר הוא כותב:"להפעיל את המזגן בלי לחשוב האם זה פוגע בקיבוץ (ואכן במשפחתי מאז שחשבון החשמל משולם מכיסנו הפרטי אפשר להשתמש בחשמל)."?
תתרכז קצת "חבר" תזיע קצת, ותפעיל את התאים האפורים, האם משפחת טל תשתמש ביותר חשמל או בפחות חשמל עכשיו כאשר עליה לשלם מכיסה על כול קילווט? נכון "חבר" הם ישתמשו בפחות, למה? כי זו עובדה, קודם החשמל היה חופשי והצריכה היתה כנ"ל, עכשיו אני אסביר לך משהו שלך כחבר שיתופי לא לגמרי ברור (אגב מדוע הצורך הזה להיות אנונימי, עד כדי כך מפחיד שם?).
עם כניסת ה"חידוש" והשינוי לחיינו, הרגשנו מין הרגשת שיחרור שלך לעולם לא תובן, מה שאמיתי טל מתכוון זה שמעכשיו איש לא יגיד לו במדרכה: "הלכת והשארת את המזגן עובד? אתה לא מתבייש?", איש לא אומר לך, לקחת עוד שתי קציצות בחדר האוכל, איש לא מסתכל כמה גלילי נייר טואלט לקחת, אתה הרי לא תבין זאת, לכן כמו התוכי של שכני שצורח "פוטנה" על כול מי שעובר, אתה תמשיך לצרוח "שקרן" במקום להתמודד עם העובדות.
אגב שמי עוזי, אם אתה רוצה להכריז עלי בראש חוצות שאני שקרן עם או בלי מרכאות תעשה את זה בשמי שלי ורצוי עם שמך שלך, ואל תעליב כאן 2352458889 (בינתיים נולד עוד אחד)סינים.
עוזי
העתקת קישור