היהודים יצרו, הטפילים באתר זה הם סתם טפילים וקנאים
הוספת תגובה לדף  תודעה מפגרת - הטענות על "קיבוץ בולשביקי", שבו מתערבים הוועדות וסידור העבודה בחיי הפרט, הן לכול היותר זיכרון רחוק - תודעה של פעם, המפגרת אחרי הה
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  היהודים יצרו, הטפילים באתר זה הם סתם טפילים וקנאים
תוכן ההודעה:  להבדיל מהיהודים שיצרו תרבות הטפילים באתר הם סתם טפילים עקרים

היהודים בגלות יצרו תרבות, ספרות יידית ענקית, ספרות בכל השפות, תיאטרון עשיר ומגוון, למדו והשתלבו במדעים, מיהדות הגולה, נולדו מיטב המוחות שלנו.

יהדות הגולה יצרה, עבדה והשתלבה ברוח האמנסיפציה ותקופת הנאורות... עד אשר פרצה האנטישמיות המודרנית

היהודים, עם יצרני, יצירתי, מעורב, למדן, מקורי ובלתי מתפשר גם השתלב בתנועות ה"קדמה" הסוציאליסטיות וגם הקים לעצמו תנועות ציוניות-סוציאליסטיות רובן, וימניות מיעוטן, וגם את הבונד.

אני גאה להיות בן לתנועה הציונית-סוציאליסטית שהקימה בית לעם היהודי, שהפכה את הפירמידה (לתקופה הכרחית) שהקימה את התעשייה, את החקלאות, את החינוך העברי החילוני, הספרות העברית, את האוניברסיטאות, את העיר ובעיקר את הקיבוץ.

בית לאומי שתקופה מסויימת היה אור לגוים ולעצמו, אבל מאז 1977 רוחות רעות מנשבות המגדלור הזה , כבה. מדינה ששכחה את יעודה הלאומי והחברתי, ושבמלחמה הזאת, לדוגמה, אודות ל"רוח ההפרטה" (לה אתם הטפילים שותפים ומעריצים) הפקירה בגסות את אזרחיה בידיים של תורמנים פרטיים.

טפילים היו ויהו לעולם.

טפילים הם הכותבים, נפגעי או נכי רגשית החינוך המשותף (כך כונה כאן אלישע) אשר כל יצירתם המסכנה היא העתקה עלובה, ריאקציונית של רוח ארליך (הקטן), נאומי בגין נגד הקיבוץ ובניה הנאמנים.

טפילים הם אלה שלא מסוגלים להקים אתר אינטרנט, חוברת, עיתון, דף סטנסיל משלהם לפרוש בהם את הגיגיהם בצורה סדורה, כי אין להם הגיגים סדורים.
לא כותבים על הקיבוץ ה"מתחדש", כי פשוט אין להם מה לומר, פשוט מאד.

איך זה שתופעה כל כל דרמטית בתנועה הקיבוצית, כגון "השינוי" של כ-170 קיבוצים, אינה מוצאת ביטוי תיאורתי, פילוסופי, הגותי, אפילו כלכלי?
איך זה שתופעה כל כך חשובה (?) באה לידי ביטוי רק ב כמה כתבות בינוניות רכילותיות בעיתונות הצהובה שלנו, כגון "נביאי השינוי" או על הכאילו כתבה על כאילו מחקר ("בשלים לשינוי" ) זה הטופ שלהם. כשבכל התנועות הרציניות ההתפלפלות, הדיון, הויכוח ההגותיים היו תוך כדי, ולקראת.
כאן שקט, האוליגרכיו, היועצים החיצוניים ועורכי הדין עובדים, מבטיחים, מסבנים. ההנהלות משלמות כסף טוב למקצוענים החיצוניים לעשות את העבודב בשקט, כשחותכים את העוגה. (עוגת הקיבוץ) נא לא להפריע. (זוכרים את דברי החכמה של אריק רייכמן?).

אין לו חזון ל"מתחדש". על מה יכתבו?
לא שהטפילים מבקרים במאמרים נגד הפערים, העדר יחסי-עובד-מעביד.
שתיקתם המובנת, העדר במה לכתוב בה מאמרים מחזקת את טענתי שהם, טפילי השינוי משלימים עם התופעות האלה, כי הם יודעים שאלה הן לא "תופעות-לוואי של התהוות המתחדש עד אשר יתבגר" – אלא זה ה-מתחדש במהותו. נקודה.

ואם יכתבו? איך יעבירו את "השינוי" הבא?

לדיפרנציאליסטים לא יוצאים בפומבי כנגד עוולותיו המובנות בו. מה הם משוגעים?
הם יודעים שזו תחנת ביניים נוחה להרוויח בה זמן וכסף, שלטון ומעמד.

המפריטנים שייכים אידיאולוגית לליברליזם הקפיטליסטי.
אז מה, הם יודו בזה?
יגידו את זה לכובסת ולרפתן, למורה ולמטפלת, יגלו זאת ל"חברים" לפני ההצבעה על החוברת? מה, הם מטורפים?

הם יגלו לבד את פרצופו האמיתי של הדיפרנציאלי-המוכבס-מתחדש שאחרי השינוי.

מצדדי השינוי מכבסים מילים, נותנים שוחד, מבטיחים אבטחות שוא, מרמים בנתונים (ראו את מחלקות התנועה - שלא הביאו אף נתון מדיד במשך שנים!!) רק ספינים תקשורתיים על חזרת בנים, על צמיחת דמו(גרפית).

הדפרנציאליסטים לא ירגעו כל יש קיבוץ שיתופי אחד בישראל. הצלחתו מוציאה אותם מדעתם.
אם קיים קיבוץ שיתופי אחד, הוא אפשרי, ואם זה אפשרי, אני טעיתי!
הטוקבקיסטים הטפילים לא ינוחו כל עוד יהיה קיבוץ אחד.

הריאקציונרים האלה, רדודי המחשבה והסקרנות, חסרי הבושה ותאווי הכסף, כול תפקידם להגן על השכבה השלטת בקיבוצים-לשעבר, להיות להם לכותבי-חצר, להלל ולרומם את ה"שינוי", ברכלויות נמוכות (ראו את הדף הירוק האחרון, בושה לעיתונות!), בספינים שיקריים.

טפילים היו ויהיו תמיד.
טפיל רוחני הוא טפיל, טפיל שממתין למאמר הבא ב"שווים" על מנת לתקוע, להכפיש ולללכלך על הקיבוצניקים, על אלישא ואמרי, למה לא?

המכפישים האלה הם הממשיכם המתחדשים של בגין, ארליך.והעצוב שכמו כל המומרים, המומרים האלה לדת-הכסף ולקפיטליזם-הבלתי-מרוסן , באו, כמו כל המומרים שגילו את האור, מתוכנו ממש.

טפיל לא מסוגל לכתוב חזון לעצמו, ל"מתחדש" שלו. כי אין לו חזון, אין ערכים לכתוב עליהם או להתגאות בפומבי עליהם.

אין לו בושה לטפיל להטפל לכל מילה הנכתבת כאן. ב"שווים".
טפילים היו ויהיו, תמיד!


העתקת קישור