לחבר - התבלבלת
הוספת תגובה לדף  ותודה למני מזוז - מזוז צדק כשחסך מאיתנו משפט רווי פרטי פרטים מביכים על תנוחות וחדירות. קצב, ממעמד של "האזרח מספר אחד", צלל למעמד של אחרון הנמוש
שם הכותב:  מחברה
נושא / כותרת  לחבר - התבלבלת
תוכן ההודעה:  א' לא גרמה לכל התיק להתפספס. אל תשכח - יש 10 מתלוננות, 4 עדיין לא בהתיישנות! אבל העיקר - אתה כמו רבים אחרים, כנראה, לא מכיר את תחום הנפש בנושא התקיפה המינית. הבלבול, הגרסאות הלא מלאות, ההזכרות פתאום בדברים נוספים - אלו תופעות מוכרות מאוד (!) במקרים של טראומה נפשית. תחשוב על הבושה, על ההשפלה, על הפחד להודות "זה קרה לי" גם בפני עצמה. ישנם מנגנונים חזקים של הדחקה העוזרים לשרוד ביומיום אחרי טראומה, וכאשר מנסים להוציא מתהום הנשייה זכרונות זה קשה, לא תמיד קוהרנטי, לא תמיד שלם וברור כמו שצריכה להיות עדות במשפט.
כמו שכבר אמר מישהו יש DNA משפטי ויש DNA פסיכולוגי נפשי ושתי המערכות מתקשות לא פעם לעבוד ביחד.
ולגבי "מכתבי האהבה" - זה חלק מרשת הקורים שטווה האנס סביב קורבנותיו. הכריח אותן לעשות זאת. זה היה חלק מכל מסכת ההתעללות שלו בהן. כך יש לראות את זה. הן אמרו זאת ואם הקשבת קצת לבעלי מקצוע בתחום - הם הסבירו את זה לא רע אפילו לאוזניים לא מקצועיות.
והבדיחה שלך בסוף - ממש לא לעניין. תחשוב על נשים בסביבתך שאתה מכיר ותזכור - אחת מכל שלש נשים עברה תקיפה או הטרדה מינית. אתה אולי לא יודע. בדרך כלל לא יודע כי זו מהות ההפגיעה המינית . לא מדברים עליה. ואחת הסיבות היא התייחסויות כמו שלך.
"חזרה בתשובה" מצידך (גם בינך לבינך) תבורך!!!!
העתקת קישור