הפעם אחרוג מעט ממנהגי - לזוהר
הוספת תגובה לדף  לעתים רעיון נכון מחלחל לאט - אם רעיונות היו נמדדים על-פי ההתלהבות הראשונית מהם – לא היו להרצל סיכויים להצליח. עוד על הקיבוצים השיתופיים כמ
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד וסין
נושא / כותרת  הפעם אחרוג מעט ממנהגי - לזוהר
תוכן ההודעה:  זוהר יקירי
למען האמת, אני קורא את הדו קרב בינך לבין ח"מ ולא כול כך מצליח לרדת לסוף דעתך, אינני מבין מדוע לעניות דעתך, אסור למתנגדים נחרצים לקיבוץ השיתופי לקחת חלק בדיון, איזה מין דיון זה בו מתחרים אוהדי השיתופי בתשבוחות עליו? מה היה שווה המדור הזה אם לא היו בו ארנון, ח"מ ואנוכי? מי היה כותב בו? דני בשלל שמותיו היה ממשיך להפציץ? יאיר היה מדי פעם מפרסם תאוריה הזויה - למה אתה לא מגיב פעם ליאיר? עשה נא עמו חסד... - נדמה לי זוהר שאתה מפספס את מטרת מחלקת הטוקבקים של האתר, מטרתה להעיר את הרדומים, להרגיז ולגרום לאנשים לחשוב, בעיני חבר מרכזי הוא נדבך חשוב בדו שיח המתקיים כאן באתר הזה ששייך כך נדמה לי, וממומן כך נדמה לי על ידי התק"צ ולא על ידי הזר"ש או המט"ש - חשבתי שהדיון הזה הסתיים - ולכן זוהר יקירי, הבמה הזו שייכת לכולם כמו ארגז העץ בטרפלגר סקוור, וכמו כול במה אחרת, מי שרוצה לשלול את השיתופי מכול וכול שישלול מי שרוצה לעוטפו בצמר גפן שיעטוף, בינתיים הרכבת דוהרת כך נראה לכיוון מושבי עובדים, ונראה לי שבין אולמרט לשמחון יסתיימו חייו של המתחדש כ"קיבוץ" כך או אחרת, אז עם המון כבוד לוויכוחים שלנו, הם כסערה בכוס מים, הצונאמי כך נראה לי הוא שם בחוץ, ואנחנו משיטים לנו באמבטיה את סירת הנייר שלנו וחושבים, וואהווו, איזה אוקינוס.
כדאי להכניס דברים לפרופורציות, אגב זוהר, אריק אינשטיין אף פעם לא היה ממש בתוך הזרם, עם אשתו וילדין החוזרים בתשובה ועם חוסר חיבורו לחיים, האם היית רוצה שנהייה כמותו?
עוזי
העתקת קישור