אין צורך להקים
הוספת תגובה לדף  שמורת טבע לאומית - עוזי בן צבי מציע מודל קיבוצי קלאסי שיוקם כשמורת טבע ומחפש את המשקיע שיביא 100 מיליון ₪
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  אין צורך להקים
תוכן ההודעה:  כבר קיימים "שמורות" רבות כאלה.

בלי כל כך הרבה ענפי שירות, כי עברו התייעלויות, אבל עם הרבה קיבוץ-קיבוץ, שיוויון (לא מכני עוזי!!), שיתוף וסולידריות ללא תקנות הסיווג!

השמורות הללו ידעות יפה-יפה להתמודד עם התחרות הגלובלית, לייצג את המפעלים שלהם בעולם התחרותי, לסגור ענפים כושלים ולפתוח יזמויות חדשות בהן משתלבים צעירים רבים ומוכשרים.

בשמורות הללו, לא שמעו על החוברות של ישראל עוז, ישראל צופים, ו"שינויים מטומטמים" (כדברי מרכזניקו), אלא מפתחים את עצמם מצויין על בסיס ערכי הקיבוץ.

בשמורות האלה, המנהלים לא חוטפים מהעוגה פרוסות של 20000 50000 שקל ויותר (בשהוואה למנהלים מקבילים בעיר) אל, לא דורשים "קיצוץ המסים" ל-רשת הביטחון.

השמורות האלה מככבות בראש רשימת המרוויחים בתנועה, למרות ובגלל היותם שיתופיים-שיוויוניים בהן המוטיבציה והאחריות הן לא רק של קומץ מנהלים "מתעשרים", אלא של כולם...

יש 1001 בעיות בשמורות האלה, הפרזיטים ועוד בזבוזים, בעיות האעונות פתרון יצירתי על בסיס העקרונות שאתה מציע, בציניות או באהבה (ו או געגעוים)... אבל, כשיש בעיות צריך להתמודד איתן, לא להרוס כפי שראינו בסרט של חולתה, ועוד לקרא לזה "התחדשות" - אין יותר ציני, מכוער ושקרי מהביטוי הזה, התחדשות, לנעשה שם.
העתקת קישור