משוטט, לך תלמד מעט יותר על סין....
הוספת תגובה לדף  פלונטר דיפרנציאלי - היום, כשאדריכלי השינוי צריכים לאמץ את הסיווג החדש לקיבוצם, כמתבקש מן ההפרטה העמוקה, הם לפתע נבהלים מן הגולם שיצרו
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד וסין
נושא / כותרת  משוטט, לך תלמד מעט יותר על סין....
תוכן ההודעה:  משוטט, נחמד לאללה לתקוף אדם שאתה יודע את שמו וכתובתו בעוד אתה בפחדנות טיפוסית לשיתופניקים של פעם (וועדת חברים, המזכיר, דעת הקהל על המדרכות), מסתתר מתחת לשם פלצני.
אני נמצא בסין שנה, אני חבר קיבוץ לכול דבר, משכורתי משולמת בישראל לקיבוץ, הייתי עושה לביתי הרבה יותר אם הייתי נישאר בארץ, לגבי מספר העובדים הסינים בישראל, אלה מהווים אלפית הפרומיל של כוח העבודה הסיני, תראה בבקשה את שנכתב כאן באתר:
http://www.kibbutz.org.il/kia/infoheb/yetsuan/0...
חשיבות השוק הסיני ליצוא הישראלי היא יחידה ומיוחדת, לא מעט חברות ישראליות התרסקו כאן בסין, אז אתה יכול להמשיך ולדבר על דברים שאין לך מושג בהם, להמשיך ולהיכנס בגופי ולא בעניין עצמו, אינני יודע בדיוק מדוע יש תגובות אנונימיות לגופו של הכותב ולא לעניין.
אגב, אני חי בעיר אישינג, רק מיליון תושבים, בעיר יש הרבה אנשים עשירים וגם אנשים שמרוויחים 10 דולר ליום, אלה גם אלה חיים לא רע כי מזון טוב וטעים במסעדה פשוטה עולה כדולר.
הכול יחסי בחיים, בוודאי שמי שנוסע לישראל להיות מנוצל על ידי קבלני כוח אדם, נהנה מהחיים זה הרי ברור.
עוד הערה לגבי הדמוקרטיה הישראלית מול הדיקטטורה הסינית, שני אלה נמדדים בשביעות הרצון ברחוב, הסיני מרגיש הרבה פחות מאויים מהישראלי, וכאשר אתה לא מאויים פיזית, כנראה יותר קל לפתח כלכלה שדוהרת בטירוף.
אז מה משוטט? יוצא מהחור?
עוזי
העתקת קישור