לידינו עוזי - ניחושים והנחות למה להתעסק עם עובדות?
הוספת תגובה לדף  משנה מהונדסת - בנירים – אחד מ-29 המופלאים השיתופיים – הלכנו לבדוק מה קרה לקיבוצי השינוי באזור. גילינו שהתוצאות (החיוביות) אינן תואמות את
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  לידינו עוזי - ניחושים והנחות למה להתעסק עם עובדות?
תוכן ההודעה:  עוזי עוזי
כל פעם נופל בבור של עצמו...
מה יהיה איתך, אתה בס"כ נחמד, מתנדנד, פעם מעריך מתגעגע ומצטער על הקיבוץ שהיה, פעם מופרט קיצוני, פעם למעלה פעם למטה... לא מבזבז זמן ונצמד, אוי איזה טעות!, אל אבני וחבריקו קיקו. למה לך? הרי אתה גלוי יותר, עקבי יותר ואתה יודע מה? הוגן יותר (הכל לרוב! לפעמים מתגלצ').

במה טעית הפעם?
לא קראתי על בעית מימון התקצ בעיתון האחרון, על סרבני המסים? כמה אתה מתערב שרוב משלמי המסים הם שיתופיים? על מימון אתה מדבר? בואו נפלג (תיאורתית בינתיים) את התקצ, עם מי תשארו... מי יממנן את מסעות ההפרטה, את "לא-שווים", 43% מהחברים בשיתופיים, 62% מההכנסות על 97/170 קיבוצים... וחוץ מזה הבעיה היא לא מימון אלא רצון לפרסם מאמרים לא-שווים, מאמרים לעבר יישוב קהילתי, מאמרים בעד ההפרטה (בקיבוץ, בארץ בעולם), הבעיה לבסס תיאורריה ולכתוב דוגרי פרקטיקה על ה"שינוי". למה אתה לא פותח "בלוג" לא שווים ומזמין את כולם לכתוב? על שיוך הדירות, על רשת הביטחון, על המיסוי הפנימי ההולך ופוחת, על שוכרי-הדירות=צמיחה-דמוגרפית (אעלק) אבני יאייר את העיתון (יהיה המאייר הטוב בין הכותבים והכותב הטוב בין הקריקטוריסטים..."). מה הבעיה כסף? נו באמת עוזיהו. וחוץ מזה אתה היחיד שכותב בגלוי לאן המתחדש רץ, לעבר יישוב קהילתי מעמדי. האחרים ממשיכים לשקר.
בכייף - זוהרון
העתקת קישור