תודה לאבני על החיזוק
הוספת תגובה לדף  משנה מהונדסת - בנירים – אחד מ-29 המופלאים השיתופיים – הלכנו לבדוק מה קרה לקיבוצי השינוי באזור. גילינו שהתוצאות (החיוביות) אינן תואמות את
שם הכותב:  זוהר
מקום מגורים:  קיבוץ
נושא / כותרת  תודה לאבני על החיזוק
תוכן ההודעה:  אם חברים כאלה? רק שיתוף! כי אבני אינו מציע כלום, כי מתבכיין וחוזר על אותן מנטרות שחוקות, כי אינו מסביר למה המנהלים בשיתופיים ורבים מסוחבים את העגלות המוצלחות אינם דורשים לעצמם אלא מתחלקים עם כ-ו-ל-ם, ע-ם כ-ל ה-ח-ב-ר-י-ם כולל עם הפרזיטים...

משעמם ושחוק כי אבני אינו מתמודד עם בעיות המתחדש אליו מטיף:

- הווצרות של מעמדות מובחנים של מתעשרים ועניים

- ירידה בסולידריות

- ניכור

- מס הכנסה שיוריד את תשלומי המס לרשת ל-0 במקרה הטוב... ויישום תקנות הסיווג למען שמירת על המתחדש-כקיבוץ.

- כי הכנס של הזרש בהתייחסו לעצמו, לקיבוציו, לשיתוף ולשוייון בניירות ההעבודה שהוגשו ולחברה הישראלית, (כולל עזרה בין כל הקיבוצים, קואופרציה למתחדשים ועוד...) ושאנו, ה"שבט הקיבוצי" (אבני) היא חלק ממנה, הכנס הזה קלע למטרה כפי שמוכיח הסקר האחרון: להיות חלק מהחברה הישראלית ולהשפיע עליה ועל עצמנו!

- כי אבני וחבריו עדיין לא שרטטו חזון למתחדש כחלק מהס"ד הישראלית, הכל אצלם בשו-שו.

- כי כל כולו עדיין בשלילת השיתופי, כי נוכחותם של הקיבוצים השיתופיים המצליחים, מעצבנת אותו (ואת חבריו המופרטים בתודעה), אותם הקיבוצים בהם ה"מנהלים" הם כאחד-העם, מוציאה אותם מהאיפוס.

ועל זה הוא לא כותב, איך קיימת תופעה כזאת שאלישע, מנהל מוצלח של מפעלי עין השופט! ומאות ואלפים נוספים, לא רצים "לעשות קופה" בקמופלאג' של "שינוי", אינם משחקים ב"כאילו-קיבוץ" בדרך ליישוב של שכירים (עשירים ועניים).

- כי הוא אינו מסביר לנו איך יחיו ביחד באותה שכונה בעלי ווילות ודיירי אסבזטונים, לכמה חוגים ילכו הבנים של 4X4, ו"בני-הרשת". מה ילכד אותם ביחד? עברם המשותף?, תהליך השינוי?, או ההוויות הקיומיות והיומיומיות של חברה שסועה?

עד אשר אבני לא יכתוב על כל הנושאים האלה, חבל"ז.

ואל אתר "לא-שווים" כבר דיברנו?
העתקת קישור