עדכונים מהמטה השיתופי לחץ כאן!

מהי האחריות שלנו למעורבות חברתית? - קיבוצניקים עם החברה

 

__________

יום העיון ״שילוב בקהילה, משמעות חדשה״ שהתקיים במגידו הציג את הבתים לאנשים עם צרכים מיוחדים שפועלים בקיבוצים, ומדגישים את עקרון השילוב בקהילה. בכנס הוצגו גישות ואפשרויות שונות לשילוב בקהילה, מגמות עולמיות ומקומיות וגם סיפורים מהקיבוצים שבהם כבר פועלים בתים כאלה. היה מעניין וחשוב

 

 

mynet

רוצים לדעת עוד על מעורבות חברתית ותרומה לקהילה בקיבוצים?

בקרו בערוץ המעורבות של קיבוץmynet

 

__________

עונת המסיק החלה וכבכל שנה "רבנים למען זכויות האדם" ועמותת "שומרי משפט", יחד עם מתנדבים רבים, יוצאים לסייע למסוק זיתים ביהודה ושומרון - סיוע הומניטרי שגם מחזק את הדו-קיום באזור. עבור המתנדבים/ות, מסבירים אנשי העמותות, מדובר גם בהזדמנות לפגוש את החקלאים וללמוד על מציאות חייהם

 

__________

שואל ד"ר עמי כהנא מכפר עזה: התנועה הקיבוצית, שהמציאה את מושג האחריות כלפי האחרים (העולים, החלשים, הנזקקים); שזרם החינוך הציבורי הראשוני במדינה עוצב לפי מודל החינוך שלה, שכלל שותפות, נתינה ואחריות קולקטיבית; שההתנדבות למשימות חברתיות הייתה אבן פינה בחיינו - איפה היא כיום?

 

 

mynet

קראו על מעורבות בחברה באתר התנועה הקיבוצית 

 

Facebook

LinkedIn

GooglePlus

 

______________

 

האותיות הקטנות

  • כל המלצה או בקשה המפורסמת בדף הקשר, עוברת בדיקה ראשונית, אך אין באפשרותנו לבדוק את כל הפרטים. אנו ממליצים לעשות בדיקה אישית לפני ההתחייבות להתנדבות.
  • בשל ה"מגדור" של השפה העברית, וכדי למנוע סרבול בקריאה, מרבית הפניות בדף הקשר מנוסחות בלשון זכר, אך מכוונות לנשים ולגברים כאחת.
  •  להסרה אוטומטית מרשימת הדיוור של "קיבוצניקים עם החברה", ליחצו על ״הסרה״ .
הופיע ב:
אתר הקיבוצים
נכתב בתאריך
9/10/2019הרשמה לניוזלטר שלנו