עדכונים מהמטה השיתופי לחץ כאן!

אמ'ן מעדכן תחזיות: מלחמת גנרלים בסתיו הקרוב

שמאלית קטנה
עזרא דלומי ,  9.8.2010
מדור סאטירי - לקחת ברוח ספורטיבית

גרפיקה - אירית בר-נתן, אתר הקיבוצים

 

אמ"ן מעדכן תחזיות: מלחמת גנרלים בסתיו הקרוב

 

 

היכונו: חידת דלומיצר, במלאת עשור למט"ש

חידת דלומיצר תחשוף את הסליקים של הקיבוצים השיתופיים נגד מתקפת המעמדיים; החידה תגלה היכן היה מרתף העינויים של גדעון שפירא בתקופת הלינה המשותפת והיכן נערך ליל הווידויים של ארנון אבני; בחידה תיפתר התעלומה היכן נמצאים הפרוטוקולים של זקני המט"ש והיכן המיקרופונים שטמן אלישע שפירא בבית התנועה; כן יתגלה אחת ולתמיד מיהי ג. שיתופית (רמז – לא ג דעון שפירא)

 

שפע פרסים מובטחים לזוכים:

פרס ראשון: מיגון בליסטי לרכב מתנת פלסן סאסא

פרס שני: עשרה גלילי חוט קשירה של תמ"ה משמר העמק

פרס שלשי: חמישה מארזי שוקו יוטבתה

פרס רביעי: מנגנון השקיה לגינה מבית חצרים

פרס חמישי: אספקה חופשית לחצי שנה של חמוצי יבנה

פרס שישי: השתתפות בקורס מנהלי מעוף

 

מיזם חדש של עוזי בן צבי: טוקבק מודולארי

תמורת דמי מנוי, יוכלו גולשי שווים לרכוש מעב"צ נוסחי טוקבק קבועים ולשגרם לפי בחירתם. הנוסחים מתעדכנים פעם בחודש

נוסח א'

ושוב ...... ....... לא קורא את המציאות. ושוב ....... ....... רוצה להחזיר אותנו לעבר, לימים שהאסיפה רדתה בנו והמזכיר שלט על האוויר שלנו. איך ...... ....... לא מבין שגם חברי קיבוץ רוצים להיות אנשים חופשיים ולהחליט כמה  כסף הם ירוויחו - 4,000 שקל או 30,000 שקל?. מה ..... .... חושב לעצמו? שהוא יחזיר אותנו למקלחת המשותפת? ללינה המשותפת? לימים שכולנו אכלנו את אותו תפריט? לבזבוזים של פעם? האם ..... ..... שוב רוצה, מזכירות תנועה מנופחת? היום החבר גומר לעבוד, אף אחד לא אומר לו מה לעשות, הוא נכנס הביתה, רואה איזה ערוץ שהוא בוחר, חופשי להחליט תה או קפה, נעלי בית או יחף, חולצה או גופיה. סופסוף יש חופש, אין בולשביזם, אז כדאי שתדע אדון .... .... הקיבוץ של פעם מת וגם אלישע שפירא לא יחזיר לך אותו.   

 

נוסח ב'

אני באמת מתפלא על ....... ..... שאיננו קורא את המציאות ורוצה להחזיר ימינו כקדם. לצערי ...... ..... איננו מבין שהאסיפה לא תוכל עוד לרדות בנו ושהמזכיר לא ישלוט יותר באוויר שאנחנו נושמים. מפתיע כיצד ..... ..... לא שם לב שגם חברי קיבוץ רוצים תחושת חופש ושאיש לא יחליט בשבילם אם ירוויחו 3,900 שקל, או 39,000 שקל, או איזה חולצה הם ילבשו ושהבחירה היחידה שלהם תהיה בין קשה לרכה. הרי ..... ..... יודע שאי אפשר לחזור ללינה המשותפת ולמקלחת המשותפת ושכולם יאכלו את אותו סלט. היום החבר רוצה לבחור איזה ערוץ לראות, להחליט מיץ או סודה, קצר או ארוך, בקיצור הוא לא רוצה שוועדה תחליט בשבילו. חבל נורא ש..... .... לא מבין שהקיבוץ של פעם מת ושגם ידלין לא יחזיר לו אותו, אפילו שיש לו פרס ישראל.

 

 

ברגע האחרון: אגף המשימות יצטרף לחיפושים אחרי מדליף המסמך בעד גלנט

 

 

מי אמר "חום יולי אוגוסט" ולא קיבל?!

 

 

 

אמרתי לילדים: "פיפי ולישון". אז מה אם הרבי אמר?

                                                                                            (מ.אלון)

 

 

לכל השמאליות הקודמות
נכתב בתאריך
9/8/2010הרשמה לניוזלטר שלנו