עדכונים מהמטה השיתופי לחץ כאן!

קורטוב של הבטחה - עמיר פרץ הוא היחיד שמקפל בתוכו קורטוב של הבטחה לשינוי, קורטוב של מימוש יעדים שחברי ואנוכי מחכים להם כבר שנים

קורטוב של הבטחה
מאת חנה קים, 21.3.2006

 

עמיר פרץ הוא היחיד שמקפל בתוכו קורטוב של הבטחה לשינוי,

קורטוב של מימוש יעדים שחברי ואנוכי מחכים להם כבר שנים


אין לי שום התלבטות עבור מי להצביע בבחירות הקרובות. הרע במיעוטו הוא עמיר פרץ, למרות מפלגת העבודה.  חד"ש לא באה בחשבון משום שזו היום מפלגה ערבית לאומנית שבשעות הפנאי עוסקת בנושאי איכות הסביבה (דב חנין). בלי גוז'נסקי, חד"ש כבר איננה אותה חד"ש, משום שמוחמד ברכה תמיד יעדיף לשגר גינויים נגד הכיבוש בשטחים על פני בניית גן ילדים, או התקנת מזגנים בבית ספר בכפר ערבי/יהודי.

מרצ גרועה עוד יותר. מפלגת שינוי 2, עם יו"ר שעוד לפני פורים הוריד את תחפושת הסוציאל-דמוקרט וחשף את היותו ליברל מהסוג של ביבי.  ביילין הוא שמעון פרס ינוקא, שכמה שבועות לפני שאריאל שרון אושפז, הודיע שיהיה מוכן לשבת בממשלת אחדות איתו. אולמרט קרוב אליו יותר מאשר שרון.

ובאשר לש"ס - קמפיין הבחירות הוא אמנם מרשים למדי (למעט הקריאה הנואשת "מי לה' אלי"), אבל זו מפלגה שוביניסטית ובלתי דמוקרטית, ללא ייצוג נשים, שתמיד תעדיף בניית מקווה או הזרמת תקציבים למועצה דתית על פני בניית בית ספר עיוני חדש בעיר פיתוח, עם מורים ומורות שמקבלים קצת יותר משכר מינימום.

בהכרה מלאה אשים בקלפי פתק "אמת" , שעל ברכי השנאה אליו גודלתי עוד מינקותי. בהכרה מלאה אצביע לעמיר פרץ, גם אם לאחר כישלונו בבחירות רק שלי יחימוביץ ואיתן כבל יעמדו מאחוריו. פרץ הוא היחיד שמקפל בתוכו קורטוב של הבטחה לשינוי, קורטוב של מימוש יעדים שחברי ואנוכי מחכים להם כבר שנים. אין הרבה כאלה בפוליטיקה. למעשה, הוא היחיד. איש כזה צריך לחזק, לא להחליש.

ובניגוד לקולגות שלי בעיתונות, אני סבורה שהסקרים אינם קוראים נכון את זרמי המעמקים. העובדה שפרץ מקבל היום בסקרים למעלה מ-26 אחוז בעיירות הפיתוח, לעומת כ-30 אחוז לקדימה, וכ-24 אחוז לליכוד, כבר מלמדת על שינויי הצבעה מהותיים. הסוקרים מודים שיש היום כמעט 28 מנדטים של קולות צפים. זה אומר שהכל יכול לקרות. הכל תלוי בכל אחד מכם.

 

 


נכתב בתאריך
21/3/2006הרשמה לניוזלטר שלנו