עדכונים מהמטה השיתופי לחץ כאן!

ההורוסקופ של שמאלית קטנה לתשס"ו

שמאלית קטנה
מדור סאטירי - לקחת ברוח ספורטיבית, 2.10.2005

ערב ראש השנה ישבו נציגי הזרם השיתופי וראשי המעגל השיתופי בתוך מעגל הקבוצות ודנו במצבן של קבוצות הבחירה בקיבוצים העירוניים ובקומונות הבוגרים שבקיבוצים הצעירים ובקיבוצים הזעירים. הוחלט שהקומונות העירונית בקיבוצים המשימתיים יחוגו במעגל השיתופי עד שהקיבוצים בהתהוות יצטרפו לזרם השיתופי

 


ההורוסקופ של שמאלית קטנה לתשס"ו

 

אורית נוקד:

ענני כבשים המקיפים את בני מזל טלה מבשרים על צפיפות בצמרת וסכנת שחיטה.  הברית בין פרס לברק תוביל את אהוד ברק לעמדת המשנה לפיתוח אזורי במשרד המשנה לראש הממשלה ואת אורית נוקד לעמדת סגנית שר לענייני פיתוח נשי בקיבוצים  במשרדו של המשנה למשנה לראש הממשלה

  

להקת המחול הקיבוצית:

סופת הוריקן נתן, ששינתה את מסלול תנועתה מתל-אביב לגעתון, תגרום לשינויים דרמטיים במפה האסטרולוגית של להקת המחול הקיבוצית. על –פי גרמי השמים הקטנים במסלול תנועתה, הלהקה תופרט  בהתאם לתפיסה של "הרקדן במרכז"  כשכל רקדן מקיים הופעות פרטיות באחריות אישית. הלהקה תיקרא: הלהקה הקיבוצית המתחדשת.

 

 אריק רייכמן:

בתחילת השנה, שיניו של מזל אריה מחודדות במיוחד ומשחרות לטרף. מעברו ליד שביל החלב יעצים את העימות בין משפחת רייכמן לגליל ים, בטענה שהשינוי בקיבוץ הוא לא בשר ולא חלב. השובל האדום הזוהר שבקצה שביל החלב, מצביע על כך שעם סיום הכנסת מוצרי "אדום אדום" לשוק, יטרוף רייכמן גם את קיבוץ גליל ים וימכור אותו לתנובה.

  

גברי ברגיל:

במפה של גברי ברגיל נצפה ונוס המסמל את החירות, כלומר את פסל החירות, המצביע על שליחות נוספת של גברי לארה"ב. במפה האסטרולוגית של יהודי ארה"ב מופיעים מטאוריטים קטנים המייצגים התדרדרות דמוגרפית. לפיכך, יש אפשרות שיציאת גברי תכונה "שליחות להצלת העם היהודי".

 

ולוולה:

בהורוסקופ של ולוולה מופיע דלי למרות שהוא שייך למזל עקרב. הדלי מציין פעילות של כיבוי שריפות וסידור עבודה לחברים במשרדי הממשלה וסידור חברים מהעמק במזכירות התנועה. גולת הכותרת תהיה מציאת עבודה לחברי משמרות המובטלים על ידי צירופם למשמרות הזהב בדרכים.

 

יואל מרשק:

מסלול כוכבו של יואל מרשק איננו משתנה עד 2024. בשנה זו, הטבעות המקיפות את שבתאי מאירות בעצמה רבה. הדבר מצביע על שתי אפשרויות: הארכת הקדנציה הנוכחית, או מינוי לקדנציה שנייה, או קבלת פרס ישראל, או פינוי החממות של בקעת הירדן, העברתן לגוש קטיף והחזרתן לערבה.

 

הזרם השיתופי:

צפויה סטייה ממסלולו של כוכב צדק מה שמעיד על ויכוחים בנושא הצדק החברתי בין קיבוצים שיתופיים התומכים בשיוך דירות לקיבוצים שיתופיים המתנגדים לשיוך. ועדה  ממשלתית חדשה, שתתבקש לדון במעמדם של קיבוצים שיתופיים-משייכים, תציע סיווג נוסף לקיבוץ: "הזרם השיתוכי" 

 


 

ברגע האחרון:

 800 דוורים שפוטרו, הוחזרו לעבודה  כדי להתגבר על עומס מכתבי התודה ליואל מרשק


אקולוגים מצאו קשר בין

דחיית יום העיון של הזר"ש

על איכות הסביבה, להאצת

התפרקות הקרחונים בקוטב הצפונינכתב בתאריך
2/10/2005הרשמה לניוזלטר שלנו